وان سنگی

وان سنگی

در مجموعه پرشین سنگ شما میتوانید وان سنگی با ا نواع سنگ های مرمریت یا کریستال با کانسپت های مدرن و عالی به همراه اکسسوری های جذابی که در کنار وان سنگی میتوانید استفاده نمایید سفارش گزاری و تهیه نمایید.

برای ساخت وان سنگی از یک شمش یک تکه سنگ استفاده میشود که از دل یک تکه سنگ، یک وان سنگی بسیار زیبا درآورده میشود. بهترین و عالی ترین نوع وان سنگی را در مجموعه پرشین سنگ میتوانید مورد بررسی قرار دهید.

برای اینکه بهترین و عالی ترین وان سنگی را در پروژه های خورد مورد استفاده قرار دهید میتوانید از مدل های وان سنگی در مجموعه پرشین سنگ استفاده و سفارش گزاری نمایید.

برای جابجایی وان سنگی حتما نیاز به چرثقیل و یا وسایل جابجایی مخصوص به خودش میباشد. وزن هر وان سنگی بین 500 الی 700 کیلوگرم میباشد. شما میتوانید وان سنگی و نوع سنگ مورد استفاده در وان سنگی را با روشویی که در همان سرویس که وان سنگی قرار دارد هماهنگ و ست سفارش دهید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره آینه شیک و مدرن هستید به این صفحه مراجعه کنید.


قیمت وان سنگی

به طوری که نوع سنگ و نوع طراحی وان سنگی با روشویی مورد استفاده در سرویس بهداشتی یا حمام یک شکل و یک رنگ باشد. این هماهنگی باعث زیبایی چندین برابری فضای سرویس بهداشتی پروژه شما میشود.

تمامی مدل های وان سنگی در مجموعه پرشین سنگ از مواد نانو ضدآب و ضد جذب لکه هایی بر اثر استفاده از مواد شوینده پوشش داده شده اند. برای اینکه بهترین مدل از وان سنگی را بتوانید سفارش دهید از همکاران ما در واحد طراحی و اجرای مجموعه پرشین سنگ راهنمایی و مشاوره دریافت نمایید.

کافیست با شماره تلفن های دفتر مرکزی پرشین سنگ تماس حاصل نمایید و در اسرع وقت در مورد وان سنگی اطلاعات مورد نیاز شما در اختیارتان قرار بگیرد. در وان سنگی از خروجی آب تا محل قرار گیری شیرآلات بر روی خود سنگ در آورده میشود و توسط ابزار های به روز و مدرن تراش وان سنگی در مجموعه پرشین سنگ صورت میگیرد.

برای اینکه بتوانید انواع مدل های وان سنگی را ملاحظه بفرمایید کافیست با مراجعه به وب سایت رسمی پرشین سنگ یا با تماس با واحد فروش برای دریافت کاتالوگ های مخصوص وان سنگی ارتباط برقرار نمایید.

بهترین و عالی ترین نوع سنگ ها برای ساخت وان سنگی سنگ های مرمریت یا چینی (کریستال) میباشد. مخصوصا سنگ های کریستال که از جذب پایین تری نسبت به سنگ های مرمریت در برابر رطوبت و مواد شوینده برخوردار میباشد.

برای ساخت وان سنگی از هیچ چسبی استفاده نمیشود مگر اینکه وان سنگی ساخته شده از شمش نباشد و با سنگ های ضخامت 2سانتیمتر و یا اسلب ساخته شود.


خرید وان سنگی

وان سنگی را میتوانید در ابعاد های استاندارد و غیر استاندارد و از لحاظ ابعاد هم میتوانید ابعاد های بزرگ و ابعاد کوچک سفارش گزاری و تهیه نمایید. وان سنگی را با رنگ بندی های جذاب سنگ های طبیعی میتوانید سفارش گزاری و تهیه نمایید.

رنگ هایی که در ساخت وان سنگی میتوانید استفاده کنید رنگ بندی سفید، طوسی، مشکی، کرم و رنگ بندی های موجود در سنگ های ایران تهیه و سفارش گزاری نمایید.

وان سنگی را میتوان در شکل های گرد، بیضی، مربع، مستطیل و شکل های مختلف که با سبک مدرن ساخته می گردد سفارش گزاری و تهیه نمود. رنگ بندی تیره در ساخت وان سنگی جذابیت بالایی را دارا میباشد و اکثر سلیقه ها برای انتخاب وان سنگی رنگ بندی های مشکی و طوسی مثل سنگ های مشکی مرمریت و سنگ طوسی لاشتر که بسیار سنگ پرطرفداری در دنیا میباشد را میپسندند.

برای اینکه اطمینان حاصل شود از اینکه فضایی که قرار است وان سنگی در آن جا قرار بگیرد قبل از قرار دادن وان سنگی در آن فضا از محکم بودن سطح زیرین وان سنگی مطمئن شوید که بتواند وزن وان سنگی را تحمل نماید. وان سنگی در کانسپت کلاسیک هم قابل تولید و ارائه میباشد.

اگر به دنبال آینه تاچ هستید به این صفحه مراجعه کنید.


وان سنگی و انواع آن

در سبک کلاسیک وان سنگی از ابزارهای پله ای و ابزارهای نیم گرد استفاده میشود. شیرآلاتی که برای وان سنگی میتوان استفاده کرد. شیرآلاتی که با پایه ای بلند که بر روی زمین نصب شده و سرریز شیر روی وان سنگی قرار میگیرد، میباشد.

برای وان سنگی میتوانید از شیرهای توکار دیواری هم استفاده نمایید. رنگ بندی شیرآلاتی که میتوان بر روی وان سنگی استفاده نمود رنگ های طلایی، کروم یا مشکی میباشد. پیشنهاد ما برای رنگ بندی وان سنگی سفید شیرآلات طلایی یا کروم میباشد.

هر چند که شیرآلات مشکی هم روی وان سنگی سفید بسیار زیبا و کنتراست بسیار زیبایی را ایجاد میکند. شیرآلات طلایی را میتوان در وان سنگی مشکی هم استفاده کرد و زیبایی بسیار زیادی را با وان سنگی مشکی ایجاد میکند همین طور از اکسسوری های چوبی برای دیواره بالایی وان سنگی یا روی خود وان سنگی پیشنهاد میشود که استفاده شود.

فرآوری وان سنگی به دو صورت در مجموعه پرشین سنگ ایجاد میشود. فرآوری مات و فرآوری براق. در وان سنگی مات براقیت سطح روی وان به وسیله وسایل مختلف ایجاد میشود و زیبایی چندین برابری و خاص تری را نسبت به فرآوری براق ایجاد میکند.

قیمت های مختلفی به نوع و سبک وان سنگی در بازار ایران وجود دارد. قیمت وان سنگی بستگی به طراحی و نوع مدل وان سنگی بستگی دارد. برای ابعادهای بزرگ و سنگ های خاص از قیمت های بالاتر و برای ابعاد کوچک تر و به نسبت طراحی ساده تر قیمت های پایین تری در انواع مدل های وان سنگی میتوان مورد برسی و خرید انجام داد.

انواع مدل های وان سنگی در مجموعه پرشین سنگ به صورت تخصصی طراحی و تولید میشود. حمل و نقل وان سنگی حتما توسط پالت های مخصوص چوبی یا فلزی باید صورت بگیرد تا از آسیب دیدن وان سنگی در حین جا به جایی جلوگیری شود.

وان سنگی از مدل های مدرن با سنگ های مدرن بسیار پرطرفدارتر از وان سنگی با مدل هایی با سبک کلاسیک میباشد. برای ساخت وان سنگی حداقل 30 روز زمان مورد نیاز میباشد تا یک وان سنگی با حداکثر کیفیت در مجموعه پرشین سنگ تولید و به بازار ارائه شود.

وان سنگی را میتوانید با سنگ های گرانیت هم سفارش گزاری نمایید و این سبک از وان سنگی مقاومت بالاتری نسبت به مدل های وان سنگی با سنگ های مرمریت میباشد.

وان سنگی از محصولاتی میباشد که صادرات آن به کشور های حوضه خلیج فارس بسیار زیاد بوده و کشور های عربی و هندی و اروپایی بیشترین طرفداران وان سنگی در دنیا میباشند. در ساخت وان سنگی از بهترین ابزارها و ماشین آلات در مجموعه پرشین سنگ استفاده میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آینه سنسور دار با کارشناسان ما تماس بگیرید

You can reserve and visit our showroom

Call us now