روشویی ایستاده مدل شش ضلعی (PS-FM106)

این محصول زیبا از دسته فری استند یا ایستاده پرشین اِستون میباشد که به جز طراحی هندسی و شش ضلعی جذابی که دارد، همانند سایر مدل های این گروه، کاملا مناسب فضاهایی با محدودیت ابعاد و کوچک و مدرن است.

شما میتوانید این روشویی بسیار زیبا را انواع سنگهای مرمریت ، گرانیت و مرمر سفارش گزاری نمایید.

مدل

روشویی ایستاده مدل شش ضلعی ،

برند

پرشین اِستون ،

×
کد امنیتی

گالری تصاویر

سنگ روشویی

سنگ روشویی

سنگ روشویی میتواند به صورت های مختلف و با فرآوری خای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. در انتخاب سنگ روشویی باید این نکته را مورد توجه قرار دهید که سنگ های گرانیت از سنگ های مرمریت دارای مقاومت بالاتری نسبت به مواد شوینده و ضربه میباشند.

در سنگ روشویی مورد استفاده در روشویی های سنگی رگه های طبیعی موجود در خود سنگ باعث میشود که زیبایی روشویی چند برابر شود. سنگ روشویی را میتوانید در ابعاد های مختلف و طبق ابعاد مورد نظر برای سرویس بهداشتی سفارش گزاری نمایید.

سنگ روشویی از متریال طبیعی و جزو خانواده های مختلف سنگ های طبیعی میباشد. در انتخاب سنگ روشویی به چند نکته باید توجه ویژه ای داشته باشید اولین موضوع این است که سنگ روشویی از مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده برخوردار باشد.

موضوع بعدی این که سنگ روشویی با ضخامت های استاندارد باید باشد که در زمانی که کاسه توکار سرامیکی یا سنگی در وسط سنگ روشویی برش خورده مقاومت سنگ روشویی کم نشود و همچنان با مقاومت بالایی مورد استفاده قرار بگیرد.

سنگ روشویی را میتوانید در ابعادهای مختلف بستگی به فضای مورد نیاز خود سفارش گزاری نمایید. در انتخاب سنگ روشویی گزینه های مختلفی را میتوان مورد بررسی قرار داد یکی از این بررسی ها در انتخاب سنگ روشویی جنسیت و نوع فرآوری سنگ میباشد.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره روشویی باکس کشودار هستید به این صفحه مراجعه کنید.


سنگ روشویی کوچک

سنگ روشویی کوچک از سری مدل های مجموعه پرشین سنگ در سری کالکشن های مدرن میباشد. سنگ روشویی کوچک از بهترین نوع سنگ های مرمریت و گرانیت قابل سفارش گزاری و تهیه از مجموعه پرشین سنگ میباشد.

سنگ روشویی کوچک ابعادهای مختلف در مجموعه پرشین سنگ قایل سفارش گزاری و تهیه میباشد. سنگ روشویی کوچک را میتوانید برای سرویس های مهمان و سرویس هایی که از فضای کوچکی برخوردار هستند مورد استفاده قرار داد.

سنگ روشویی کوچک را میتوان در صورت دیواری و هم به صورت فری استند سفارش گزاری و تهیه نمود. سنگ روشویی کوچک از سنگ های گرانیت ساخته میشود تا در مقابل جذب مواد شوینده و جذب آب مقاوم بوده و از سنگ روشویی کوچک بتوان در مدت زمان طولانی در سرویس های بهداشتی و پروژه ها استفاده نمود. سنگ روشویی کوچک را میتوان به صورت کاسه توکار و کاسه روکار سفارش گزاری و تهیه نمود.

سنگ روشویی کوچک را میتوانید به همراه شلف سنگی و یا با کشوهای چوب طبیعی یا پی وی سی سفارش گزاری و تهیه نمود. در انتخاب سنگ روشویی کوچک باید به نکاتی که خود سنگ از رگه های کم و ساده در بک گراند خود سنگ برخوردار باشند. سنگ روشویی کوچک به بهترین نحو ممکن در مجموعه پرشین سنگ قابل سفارش گزاری و تهیه میباشد.


فروش سنگ روشویی

در فروش سنگ روشویی به نکاتی که در این مقاله گفته میشود توجه فرمایید سنگ روشویی هارمونی و هماهنگی مناسب با رنگ بندی دیواره های سرویس بهداشتی داشته باشد. فروش سنگ روشویی به ابعاد و نوع سنگ مورد استفاده در محصول روشویی بستگی دارد.

فروش سنگ روشویی به نوع سنگ انتخابی و نوع طراحی و سال ساخت محصول روشویی هم بستگی دارد. فروش سنگ روشویی به بهترین شکل ممکن در وب سایت رسمی پرشین سنگ در حال انجام میباشد و شما با بازدید وب سایت رسمی پرشین سنگ میتوانید از قیمت های فروش سنگ روشویی اطلاعات دریافت نمایید.

فروش سنگ روشویی در عاملیت های فروش مجموعه پرشین سنگ در تمامی شهرهای ایران که عاملیت های مجاز وجود دارد، سفارش می پذیرد. فروش سنگ روشویی از چند طریق قابلیت انجام دارد اول به صورت حضوری در شوروم مجموعه پرشین سنگ و دیگر از طریق ارتباط تلفنی و یا آنلاین میباشد.

فروش سنگ روشویی به نوع انتخاب کارفرما یا طراح پروژه بستگی دارد. فروش سنگ روشویی به بهترین شکل ممکن در مجموعه پرشین سنگ که شامل خدمات پس از فروش و گارانتی میباشد انجام می پذیرد.

فروش سنگ روشویی را به متخصصین فروش مجموعه پرشین سنگ بسپارید و با خیال راحت و با اطمینان کامل خرید خودتان را از مجموعه پرشین سنگ انجام دهید. بهترین و عالی ترین فروش سنگ روشویی را میتوانید از تیم فروش مجموعه پرشین سنگ درخواست نمایید.

اگر به دنبال روشویی سفارشی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


سنگ روشویی ایستاده

سنگ روشویی ایستاده در محصولات فری استند پرشین سنگ را میتوانید از انواع سنگ های مرمریت و گرانیت انتخاب و سفارش گزاری نمایید. سنگ روشویی ایستاده از بهترین و عالی ترین نوع سنگ ها در مجموعه پرشین سنگ قابل سفارش گزاری و خریداری پروژه های شما میباشد.

به نکته توجه داشته باشید که سنگ روشویی ایستاده برای پروژه های مدرن و عالی از سنگ های رنگ بندی طوسی و مشکی و سفید مورد استفاده قرار میگیرد. بهترین و عالی ترین نوع سنگ روشویی ایستاده را میتوانید در وب سایت شرکت پرشین سنگ ملاحظه بفرمایید.

در انتخاب نوع سنگ روشویی ایستاده میتوانید از سنگ های مرمر یا اونیکس که نور از خودشان عبور میدهند استفاده نمایید. سنگ روشویی ایستاده با فرآوری های مختلف سابیده و چرمی یا فلیم شده و مات میتوان سفارش گزاری و استفاده نمایید.

در انتخاب سنگ روشویی ایستاده به این نکته توجه داشته باشید که از سنگ های رنگ روشن در سرویس های مدرن و با زنگ بندی سفید یا طوسی مورد استفاده قرار بگیرند.

بهترین و عالی ترین مدل های سنگ روشویی ایستاده را میتوانید از تیم فروش مجموعه پرشین سنگ درخواست و تهیه نمایید کافیست که با تماس تلفنی با مجموعه پرشین سنگ کاتالوگ سنگ روشویی ایستاده و مدل های مختلف دریافت و مورد بررسی قرار دهید.

بهترین نوع سنگ ها برای استفاده و تولید سنگ روشویی ایستاده به پیشنهاد شرکت پرشین سنگ سنگ های گرانیت و یا خانواده کریستال ها میباشد. سنگ روشویی ایستاده را میتوانید در کاتالوگ های مجموعه پرشین سنگ ملاحظه بفرمایید و نوع سنگ و شکل محصول سنگ روشویی ایستاده را انتخاب نمایید.


جدیدترین سنگ روشویی

جدیدترین سنگ روشویی در تولیدات شرکت پرشین سنگ، سنگ های گرانیت میباشد. جدیدترین سنگ روشویی در تولیدات محصولات فری استند و روشویی های مدرن دیواری مورد استفاده قرار میگیرند.

جدیدترین سنگ روشویی از لحاظ فرآوری سنگ هایی با شیارهای اسکرچ یا شیارهای افقی یا عمودی میباشد. در جدیدترین سنگ روشویی از مدل های طرح دار و رگه دار که با خطوط صاف و منظم و یا با خطوط ابر و بادی در سنگ در تولید محصولات روشویی مورد استفاده قرار میگیرد.

جدیدترین سنگ روشویی را میتوانید در وب سایت رسمی پرشین سنگ ملاحظه و مورد بررسی قرار دهید. جدیدترین سنگ روشویی را میتوانید در سنگ های زیبای ایرانی از بهترین معادن سنگ های طبیعی موجود در ایران تهیه و در ساخت روشویی های سنگی مورد استفاده قرار داد.

جدیدترین سنگ روشویی با فرآوری چرمی یا مات در محصولات پرشین سنگ مورد استفاده قرار میگیرد. جدیدترین سنگ روشویی از طراحی نسبتا مدرن و بسیار ساده ای برخوردار میباشد و شامل یک جای حوله در قسمت پیشانی جلوی روشویی میباشد.

جدیدترین و بهترین مدل های روشویی های سنگی را میتوانید در وب سایت رسمی پرشین سنگ ملاحظه بفرمایید. جدیدترین سنگ روشویی از سری محصولات سبک مدرن و در کالکشن فری استند در مجموعه پرشین سنگ میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و قیمت روشویی سنگ ایستاده با کارشناسان ما تماس بگیرید.


سنگ روشویی جدید

سنگ روشویی جدید بهترین نوع آنها را میتوانید در محصولات شرکت پرشین سنگ مورد بررسی و انتخاب نمایید. جدیدترین محصولات مجموعه پرشین سنگ را میتوانید در وب سایت شرکت پرشین سنگ ملاحظه بفرمایید

سنگ روشویی جدید از بهترین نوع از سنگ های مورد استفاده و مورد بررسی در معادن ایران میباشد. به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب سنگ روشویی جدید میتوانید از انواع سنگ های مرمریت و گرانیت در انتخاب سنگ روشویی جدید خود اقدام نمایید.

سنگ روشویی جدید در مجموعه پرشین سنگ به صورت هر فصل آپدیت شده و سنگ های جدید در هر فصل به مجموعه سنگ های پرشین سنگ اضافه می گردد. سنگ روشویی جدید در مجموعه پرشین سنگ از قابلیت غیر قابل نفوظ و چذب آب و یا مواد شوینده برخوردار است.

سنگ روشویی جدید از مواد نانو پوشش داده شده است و شما میتوانید به راحتی از این محصولات و سنگ روشویی جدید بدون جذب آب یا مواد شوینده استفاده نمایید.

سنگ روشویی جدید در ابعادها و مدل های مختلف در مجموعه پرشین سنگ قابل سفارش گزاری و استفاده در پروژه های شما میباشد. سنگ روشویی جدید با انواع طرح های جدید و عالی از بهترین معادن سنگ ایران قابل سفارش گزاری و خرید در مجموعه پرشین سنگ میباشد. سنگ روشویی جدید را با بهترین کیفیت از پرشین سنگ بخواهید.

مجموعه پرشین استون مفتخر است تمامی خدمات مربوط به روشویی بدون پایه را در اختیار شما قرار دهد

You can reserve and visit our showroom

Call us now