روشویی لوکس

روشویی لوکس

روشویی لوکس از نظر مجموعه پرشین سنگ به معنای یک مصول گران و غیرقابل خرید تعریف نمیشود. بلکه تمام تلاشمان را در این مجموعه انجام میدهیم که یک روشویی لوکس و عالی طراحی و به مرحله تولید برسانیم که از نظر حقیقی هم قابل خرید باشد و تمام افرادی که به دنبال یک روشویی لوکس و خاص برای پروژه های خودشان میخواهند استفاده کنند، بتوانند داشته باشند.

روشویی لوکس میتوانند به چند سبک معماری طراحی و تولید شود. روشویی لوکس مدرن، روشویی لوکس کلاسیک، روشویی لوکس نیوکلاسیک و تمام روشویی هایی که میتوان آنها را به یک سبک طراحی مطابقت داد.

باید برای داشتن یک روشویی لوکس به سایت رسمی پرشن سنگ یک سری بزنید که تمامی مدل هایی مه مدنظرتان هست از یک روشویی لوکس را در این سایت مشاهده نمایید.

روشویی لوکس از نظر شما چه مفهوم و معنایی دارد؟ به این موضوع لطفا فکر کنید که از نظر شما یک روشویی لوکس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ اینکه در یک روشویی لوکس باید از چه نوع سنگهایی استفاده شود؟

اینکه در یک روشویی لوکس از چه سبک آینه هایی باید استفاده شود که لوکس بودن یک روشویی را نشان دهد؟ اینکه در یک روشویی لوکس باید از چه شیرآلاتی استفاده شود که یک روشویی لوکس را واقعا لوکس نشان دهید.

از نظر مجموعه پرشین سنگ یک روشویی لوکس در کنار قیمت نه خیلی زیادش تمام موارد اعم از طراحی، نوع سنگ، نوع تولید و نوع بسته بندی به لوکس بودن یک روشویی میتواند برچسب بزند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره جدیدترین روشویی های سنگی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


روشویی شیک و مدرن

شما میتوانید یک روشویی شیک و مدرن را به صورت طراحی های بسیار ساده و کاربردی تهیه و استفاده نمایید. ما در مجموعه پرشین سنگ تمام تلاشمان را انجام میدهیم که بتوانیم یا روشویی شیک و مدرن را به شما پیشنهاد دهیم.

بهترین نوع روشویی شیک و مدرن محصولاتی هستند که از نظر طراحی و نوع متریال با بالاترین کیفیت در مجموعه پرشین سنگ تولید میشود. برای انتخاب یک روشویی شیک و مدرن باید به نکات مختلفی از قبیل نوع بک گراند یا سرامیک یا سنگ پشت روشویی ها مورد توجه قرار بگیرد.

به این دلیل که هارمونی رنگ بین یک روشویی شیک و مدرن و دیوار پیشت روشویی از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد. در محصولات مجموعه پرشین سنگ همیشه یک روشویی شیک و مدرن میتواند نظر شما را جلب کند.

یکی از بهترین سنگهایی که میتوانید در یک روشویی شیک و مدرن استفاده کنید، خانواده سنگ های گرانیت میباشد، به این دلیل که این نوع سنگ ها از مقاومت بالاتری نسبت به سنگ های دیگر در برابر آب و رطوبت و مواد شوینده غیر اسیدی را داراست.

از نظر طراحی و زیبایی شناسی یک روشویی شیک و مدرن باید بتوانید از همه نظر، نظر مخاطبان را جلب کند چه از نظر طریقه راحت استفاده و به دسترسی به سیفون و باز و بسته شدن شیرآلات و هم از نظر نوع طراحی و کانسپت کلی محصول. در حال حاضر یک روشویی شیک و مدرن را میتوانید از سایت رسمی پرشین سنگ ملاحظه بفرمایید و برای پروژه های خودتان انتخاب و تهیه فرمایید.

روشویی شیک و مدرن از نظر مجموعه پرشین سنگ به آیتم های مختلفی بستگی دارد. میتوان از نوع سنگ گرفته شده تا نوع طراحی و نوع استفاده از این روشویی شیک و مدرن میباشد.

باید بدانیم که در اثر استفاده از مواد شوینده اسیدی روی روشویی شیک و مدرن باعث میشویم که روی سطح سنگ لکه اهیی ایجاد شود که فقط باید از طریق خدمات پس ز فروش خود مجموعه پرشین سنگرفع گردد.

روشویی شیک و مدرن را میتوانیدبا آینه های تاچ مدرن استفاده کنید که از نظر زیبایی ارزش دو چندانی به روشویی شیک و مدرن میدهند.

در روشویی شیک و مدرن میتوانید از شیرآلات توکار استفاده نمایید به این دلیل که زیبایی دو چندانی به روشویی شیک و مدرن میدهد. در مجموعه پرشین سنگ محصولات مدرن خاصی با طراحی های بسیار عالی ساخته میشود. اگر به دنبال یک روشویی شیک و مدرن هستید این قول را به شما میدهیم که در مجموعه پرشین سنگ میتوانید پیدا کنید.

اگر به دنبال روشویی ایستاده سرامیکی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


روشویی مدرن لوکس

در یک روشویی مدرن لوکس باید به خیلی نکته ها توجه کرد از جمله: آینه، شیرآلات و سنگ یا سرامیک دیواره های سرویس بهداشتی. تمامی مواردی که گفته شد میتواند تاثیر مستقیم در طراحی و ساخت یک روشویی مدرن لوکس داشته باشد.

شما میتوانید از تمامی طراح های روشویی مدرن لوکس مجموعه پرشین سنگ در سایت رسمی پرشین سنگ دیدن نمایید و براساس نوع سلیقه و نوع نگاه خودتان یک روشویی مدرن لوکس انتخاب نهایی خود را انجام دهید.

در مدل های جدیدی که در یک روشویی مدرن لوکس میتوان دید سری محصولات فری استند یا ایستاده میباشد که برای فضاهایی استفاده میشود که از نظر ابعاد و اندازه کوچک میباشد و نمیتوان از روشویی های سایز بزرگ استفاده شود.

در یکی از مدل های خاص در مجموعه پرشین سنگ که نمونه بارز یک روشویی مدرن لوکس به حساب می آید تلفیق آینه و روشویی با هم زیبایی دوچندانی را به محصول داده است.

در مدل های مجموعه پرشین سنگ میتوان به روشویی مدل باکس اشاره کرد که با طراحی خیلی ساده ظاهری را دارا میباشد که یک روشویی مدرن لوکس داراست. برای اینکه یک روشویی مدرن لوکس به همان زیبایی و وقار اولیه خودش باقی بماند باید از آن محصول مراقبت های ویژه ای در برابر شوینده اسیدی انجام داد.

در طراحی روشویی مدرن لوکس باید به این نکات توجه داشت که در عین زیبایی و سادگی بسیار کاربردی و برای استفاده بسیار آسان باشد. میتوانید برای اینکه بهترین انتخاب را برای یک روشویی مدرن لوکس انجام دهید از طراحان مجموعه پرشین سنگ راهنمایی بگیرید که بهترین نتیجه را بتوانید در انتخاب هایتان برای یک روشویی مدرن لوکس داشته باشید.

در تعریف روشویی مدرن لوکس میتوان به این صورت گفته شود که هم مدرن باشد و هم نظر مشتری را در قالب لوکس بودن تامین کند. روشویی مدرن لوکس بهترین تعریفی است که میتوانید از محصولات روشویی پرشین سنگ داشته باشد و اگر به دنبال یک روشویی مدرن لوکس میگردید بهترین گزینه برای شما محصولات مجموعه پرشین سنگ میباشد


روشویی لوکس و مدرن

باید به این نکته توجه داشته باشیم که یک روشویی لوکس و مدرن دارای چه ویژگی هایی باید باشد. یک روشویی لوکس و مدرن باید دارای طراحی ساده و بسیار زیبایی باشد و از طرفی هم از سنگ های خاص و حقیقی در ساخت آن استفاده شود که لوکس بودن محصول را به نمایش بگذارد.

در روشویی لوکس و مدرن از سنگهای روشن مثل سفید با رگه های کم طوسی و یا از سنگهای تیره و طوسی میتوانید استفاده کنید. در روشویی لوکس و مدرن به این نکات باید توجه داشته باشیم که به هر محصول روشویی نمیتوان روشویی لوکس و مدرن گفته شود به این دلیل که باید از نظر طراحی و تولید و از بهترین متریال ها برای ساخت این روشویی ها استفاده شود.

در دسته بندی محصولات پرشین سنگ میتوان به محصولات مدرن و کلاسیک اشاره کرد که در محصولات مدرن میتوان گفت بهترین و عالی ترین روشویی لوکس و مدرن را در مجموعه پرشین سنگ تهیه نمود.

میتوان برای انتخاب بهتر از انواع روشویی ها وارد سایت رسمی پرشین سنگ شوید و انواع روشویی لوکس و مدرن را در سایت مشاهده بفرمایید. در روشویی لوکس و مدرن میتوانید از آینه های ضدبخار و با سنسور تاچ که با حرارت دست خاموش و روشن میشود استفاده نمایید.

روشویی لوکس و مدرن از انواع سنگهای گرانیت و مرمریت با فرآوری چرمی و سابیده قابل تولید در مجموعه پرشین سنگ میباشد. روشویی لوکس و مدرن را میتوانید به صورت دیواری و هم به صورت فری استند تهیه و خریداری نمایید.

برای اینکه روشویی لوکس و مدرن برای مدت زمان زیادی بدون هیچ گونه مشکلی باقی بماند، باید از استفاده مواد شوینده اسیدی بر روی سطح روشویی لوکس و مدرن خودداری نمایید.

روشویی لوکس و مدرن را میتوانید با شلف سنگی و با کشوهای چوب طبیعی یا پی وی سی تهیه و خریداری نمایید. روشویی لوکس و مدرن را میتوانید با انواع شیرآلات توکار و روی کار سفارش گزاری و تهیه نمایید.

شیرآلات توکار مخصوص روشویی لوکس و مدرن را میتوانید با رفتن در سایت های رسمی فروش شیرآلات و با برندهای مطرح ایران تهیه و در پروژه های خود استفاده نمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روشویی مدرن با کارشناسان ما تماس بگیرید.


کالکشن روشویی خاص

کالکشن روشویی خاص در مجموعه پرشین سنگ از دسته بندی کامل و انواع مدل های مدرن و کلاسیک برخوردار میباشد. در کالکشن روشویی خاص در محصولات پرشین سنگ میتوانید بهترین گزینه ها را داشته باشید تا بهترین انتخاب را انجام بدهید.

میتوانید بهترین محصولات روشویی مجموعه پرشین سنگ در کالکشن روشویی خاص در سایت رسمی پرشین سنگ ملاحظه نمایید. کالکشن روشویی خاص باید از نظر نوع سنگ و نوع متریال و نوع طراحی در بالاترین سطح از کار باشد تا جز دسته بندی کالکشن روشویی خاص قرار بگیرد.

بهترین مدل ها در کالکشن روشویی خاص را میتوان دو مدل روشویی داوین و ویونا خواند چون هم از نظر طراحی و هم از نظر کاربرد بهترین هستند. میتوان به جرات گفت که کالکشن روشویی خاص در مجموعه پرشین سنگ رتبه یک در بین رقبا و محصولات مشابه در بازار را داراست.

برای مشاوره رایگان در انتخاب روشویی حتما از مشاوران و طراحان مجموعه پرشین سنگ راهنمایی و مشاوره دریافت نمایید. کالکشن روشویی خاص را میتوان به دو دسته مدرن و کلاسیک در مجموعه پرشین سنگ طبقه بندی کرد.

باید توجه داشته باشید که محصولاتی را جزو کالکشن روشویی خاص میتوان قرار داد که از همه نظر چه تولید و چه نوع طراحی درجه یک بهترین باشد. در ساختمان های مدرن امروزی سرویس بهداشتی یکی از مهمترین قسمت های خانه برای انتخاب آن خانه میباشد و باید به این نکته توجه کنید که از کالکشن روشویی خاص در سرویس های بهداشتی خانه ها یا پروژه هایتان استفاده نمایید.

دلیل اینکه روشویی مدرن نارسیس جزو کالکشن روشویی خاص در مجموعه پرشین سنگ شناخته میشود به خاطر طراحی خاص و نوع سنگ خاصی است که در تولید این مدل روشویی استفاده شده است.

برای انتخاب یک روشویی خاص بهتر است که از طریق سایت پرشین سنگ کاتالوگ کالکشن روشویی خاص را دانلود و برای انتخاب محصول و روشویی از آن استفاده نمایید


کالکشن روشویی لوکس

کالکشن روشویی لوکس در مجموعه پرشین سنگ بسیار کامل و جامع میباشد. در کالکشن روشویی لوکس میتوان به دو دسته روشویی در کانسپت مدرن و کانسپت کلاسیک اشاره کرد. در کالکشن روشویی لوکس میتوانید از انواع محصولات با طراحی های عالی و بسیار کاربردی انتخاب کنید و برای پروژه هایتان خریداری نمایید. در کالکشن روشویی لوکس از انواع سنگهای مرمریت ، گرانیت و کریستال در تولیدشان استفاده میشود. شما میتوانید کالکشن روشویی لوکس را با کاسه های توکار و با کاسه های روکار انتخاب نمایید.

آینه هایی را که میتوانید برای ست کردن با کالکشن روشویی لوکس انتخاب نمود را در سایت رسمی پرشین سنگ میتوانید مشاهده و انتخاب نمایید. در سرویس های بهداشتی مدرن و یا کلاسیک از انواع روشویی های خاص و عالی در مجموعه پرشین سنگ میتوانید انتخاب و خریداری نمایید.

در سری کالکشن روشویی لوکس در مجموعه پرشین سنگ میتوان از دو مدل کرون و ترسا نام برد که از نظر لوکس بودن جزو دسته بندی کالکشن روشویی لوکس حساب میشوند و طرفداران زیادی برای استفاده از این دو مدل را به خود جذب کرده اند.

شما میتوانید در کالکشن روشویی لوکس آینه ها را به انتخاب خودتان تعویض یا از آینه های دیگری استفاده نمایید. کالکشن روشویی لوکس در بازار ایران به چند دسته تقسیم میشود: دسته روشویی های سنگی، دسته روشویی های سرامیکی و دسته روشویی های پی وی سی یا چوب طبیعی در این دسته بندی ها جزو کالکشن روشویی لوکس میتوان قرار بگیرد.

باید به این نکته توجه داشت که محصولاتی که در دسته بندی کالکشن روشویی لوکس قرار میگیرند باید از همه نظر چه از نظر متریال مصرفی در ساخت روشویی و چه طراحی و غیره از همه نظر بهترین باشد تا جزو کالکشن روشویی لوکس قرار بگیرد.

در انتخاب رنگ روشویی در کالکشن روشویی لوکس بیشتر در سنگ های تیره و طوسی میتوان استفاده نمود که زیبایی و لوکس بودن دوچندانی به محصولات کالکشن روشویی لوکس میدهد

مجموعه پرشین استون مفتخر است تمامی خدمات مربوط به کابینت روشویی مدرن را در اختیار شما قرار دهد.


کالکشن روشویی

در مجموعه پرشین سنگ میتوانید در دو دسته کالکشن روشویی کلاسیک و کالکشن روشویی مدرن اشاره کرد. در کالکشن روشویی مدرن تقریبا سی مدل محصول مختلف تولید و به بازار ارائه شده است.

در کالکشن روشویی کلاسیک تقریبا نزدیک به دو مدل محصول مختلف تولید و به بازار ارائه شده است. کالکشن روشویی مدرن در دو دسته فری استند و دیواری تقسیم شده است. کالکشن روشویی کلاسیک هم از محصولاتی تولید شده است که دارای پایه های سنگی یا فلزی یا ایجاد طراحی گل و کنده کاری میباشد.

در کالکشن روشویی در سایت پرشین سنگ باید به این نکته توجه کنید که تمامی محصولات از بهترین نوع سنگها و با بهترین کیفیت تولید شده اند و دارای کیفیت بسیار بالایی میباشند.

در کالکشن روشویی مدرن در مجموعه پرشین سنگ بهترین و عالی ترین طراحی ها برای ساخت محصولات انجام گرفته است. میتوان گفت که کالکشن روشویی در مجموعه پرشین سنگ از کاملترین کالکشن های روشویی در سطح دنیا میباشد.

بهترین نوع کالکشن روشویی از نظر مردم و افرادی که دنبال خرید روشویی برای ساختمان و پروژه خود هستند، کالکشن روشویی مدرن و نیوکلاسیک میباشد. باید توجه داشته باشیم که در انتخاب یک روشویی خوب و عالی از سری کالکشن روشویی در مجموعه پرشین سنگ از مشاوران و طراحانی که مجموعه در اختیار شما عزیزان قرار میدهد استفاده کنید تا بهترین نتیجه را برای خریدتان کسب کنید.

میتوانید کاتالوگ کالکشن روشویی را از سایت رسمی پرشین سنگ دانلود و تمامی مدل های کالکشن روشویی را در کاتالوگ جنرال مجموعه مشاهده فرمایید.

You can reserve and visit our showroom

Call us now