×
کد امنیتی

گالری تصاویر

روشویی سنگی

روشویی سنگی

در مجموعه پرشین سنگ جدیدترین مدل های روشویی سنگی را میتوانید برای پروژه های لوکس خود تهیه فرمایید. روشویی سنگی در ابعادهای مختلف و با رنگ بندی جذاب سنگ های طبیعی قابلیت سفارش گزاری و خرید را دارا هستند.

درباره روشویی سنگی این اطلاعات را باید داشته باشید که در مقابل مواد شوینده اسیدی قوی باید محافظت شوند و از مواد شوینده غیر اسیدی برای شست و شوی روشویی سنگی استفاده گردد.

بهترین نوع سنگ برای ساخت و استفاده از روشویی سنگی سنگ های گرانیت و چینی (کریستال) میباشند چون مقاومت بالاتری نسبت به دیگر سنگ های موجود در ایران را دارا هستند.

از روشویی سنگی در سرویس های بهداشتی مهمان، مشترک یا مستر میتوانید استفاده نمایید. باید به این نکته توجه داشت که روشویی سنگیاز مدل هایی مورد استفاده قرار بگیرد که طراحی ساده و مدرنی داشته باشد و با سرامیک های بدنه سرویس بهداشتی همخوانی داشته باشد.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره طراحی روشویی سنگی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


روشویی تمام سنگ

برای سفارش گزاری روشویی تمام سنگ میتوانید از سری محصولات روشویی تمام سنگ اصطلاحا فری استند یا ایستاده، یا از سری محصولات دیواری که بدون پایه میباشند در پروژه های خودتان استفاده و سفارش گزاری نمایید.

بهترین طراحی را در بین محصولات روشویی تمام سنگ در بازار را مجموعه پرشین سنگ دارا میباشد. روشویی تمام سنگ را میتوانید به دو صورت کاسه روکار و کاسه توکار سفارش گزاری کنید.

برای دیدن مدل های متنوع و بیشتر روشویی تمام سنگ میتوانید به سایت رسمی پرشین سنگ مراجعه نمایید و مدل های متنوع روشویی تمام سنگ را با تنوع بالا ملاحظه بفرمایید.

برای انتخاب آینه های روشویی تمام سنگ به این نکته توجه داشته باشید که از آینه های ضدبخار و ضدلک استفاده نمایید.

روشویی تمام سنگ را میتوانید در سایزهای کوچک و یا سایزهای بزرگ طیق ابعاد مورد نظر پروژه شما تهیه و استفاده گردد.


روشویی سنگی مرمر

روشویی سنگی مرمر را میتوانید با انواع سنگ های جذاب مرمر یا اصطلاحا اونیکس سفارش گزاری نمایید.

روشویی سنگی مرمر به دلیل آنکه نور از خودش عبور میدهد از محصولات پر طرفدار مجموعه پرشین سنگ میباشد.

سنگ های قابل سفارش در روشویی سنگی مرمر به شرح زیر میباشد: روشویی سنگی مرمر آبی، روشویی سنگی مرمر صورتی، روشویی سنگی مرمر سفید، روشویی سنگی مرمر قهوه ای، روشویی سنگی مرمر کرم، روشویی سنگی مرمر سبز و تمام روشوهای سنگی که با سنگ های مرمر موجود در ایران.

در انتخاب روشویی سنگی مرمر باید به چند نکته توجه داشته باشید نکته اول اینکه سنگ مرمر باید حتما از ساب و اپوکسی مرغوبی تولید شده باشد. دوم اینکه نباید از چسب های غیر همرنگ استفاده شود.

سوم اینکه در صورت امکان از نور پردازی زیر روشویی سنگی استفاده شود. بازه قیمتی روشویی سنگی مرمر از قیمت بسیار ارزان از محصولات بی کیفیت و تا بازه قیمتی گران از محصولات و تولیدات با کیفیت تقسیم میشود.

روشویی سنگی مرمر را میتوان بدون کاسه سفارش گزاری نمود و از کاسه های سرامیکی یا شیشه ای هم برای استفاده از روشویی سنگی مرمر انتخاب و خریداری نمود.

اگر به دنبال بهترین طراحی روشویی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


سفارش روشویی سنگی

شما میتوانید برای سفارش روشویی سنگی از طریق تماس تلفنی با مجموعه پرشین سنگ اقدام نمایید. راه دیگر سفارش روشویی سنگی از طریق وب سایت رسمی مجموعه پرشین سنگ میباشد.

سفارش روشویی سنگی را میتوانید با سنگهای مرمریت و یا گرانیت و یا کریستال (چینی) انجام دهید. برای سفارش روشویی سنگی به چند نکته باید توجه ویژه ای نمود.

نکته اول اینکه حتما از کارخانه ها و تولیدی های حرفه ای سفارش روشویی سنگی انجام بگیرد. نکته دوم اینکه سفارش روشویی سنگی را با مجموعه ای انجام دهید مه محصول سفارش گزاری را حمل و نصب انجام دهد و خدمات پس از فروش خوبی به شما ارائه دهد.

سفارش روشویی سنگی با ابعاد های مختلف قابل انجام میباشد. شما میتوانید برای اینکه سفارش روشویی سنگی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید با مشاوران فروش ما در مجموعه پرشین سنگ در ارتباط باشید.


خرید روشویی سنگی

برای خرید روشویی سنگی میتوانید از شعبه های اصلی پرشین سنگ در استان های ایران و یا از شوروم مرکزی پرشین سنگ بازدید نمایید. بهترین گزینه برای خرید روشویی سنگی مجموعه محصولات پرشین سنگ میباشد.

میتوانید بهترین خرید روشویی سنگی را زمانی داشته باشید که با مشاوران و طراحان مجموعه پرشین سنگ در ارتباط باشید و بهترین پیشنهاد را برای خرید روشویی سنگی به شما خواهند داد.

برای خرید روشویی سنگی شما میتوانید به صورت آنلاین از سایت رسمی پرشین سنگ خرید و سفارش گزاری خودتان را پیگیری و روشویی سنگی خودتان را انتخاب نمایید.

برای انتخاب و خرید روشویی سنگی با مشاوران فروش مجموعه پرشین سنگ در تماس باشید تا همکاران ما در بخش طراحی و اجرا بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند. شما میتوانید با خرید روشویی سنگی از مجموعه پرشین سنگ خدمات پس از فروش کامل و عالی از مجموعه پرشین سنگ دریافت نمایید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید روشویی سنگی میتوانید از رنگ بندی های جذاب سنگهای طبیعی انتخاب و در محصول مورد نظر خود سفارش گزاری نمایید.

برای خرید روشویی سنگی میتوانید طبق ابعاد های مورد نظر خودتان سفارش گزاری و محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. برای خرید روشویی سنگی به این نکته توجه داشته باشید که از مجموعه پرشین سنگ خرید خودتان را انجام دهید که بتوانید از خدمات پس از فروش محصول استفاده نمایید.

خرید روشویی سنگی در خارج از ایران هم قابلیت انجام دارد، ما در کشورهای امارات، آلمان، کانادا و قطر هم میتوانیم در خرید روشویی سنگی شما را همراهی نماییم.

در خرید روشویی سنگی شما کاملا میتوانید ابعاد و رنگ و حتی جزئیات فنی روشویی سنگی را تغییر دهید. بهترین محل برای خرید روشویی سنگی مجموعه پرشین سنگ میباشد زیرا مجموعه ای کامل از محصولات روشویی سنگی را در خود جای داده و از جدیدترین مدل های روز دنیا میتوانید در این مجموعه بازدید و خریداری نمایید.

خرید روشویی سنگی را میتوان به دوصورت انجام داد: به ضورت فیزیکی و حضور در شوروم ها و به صورت آنلاین و بازدید از سایت رسمی پرشین سنگ میتوانید خرید روشویی سنگی خودتان را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تولید روشویی سنگی با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خرید روشویی سنگی ایستاده

برای خرید روشویی سنگی ایستاده میتوانید از شعبه های اصلی پرشین سنگ در استان های ایران و یا از شوروم مرکزی پرشین سنگ بازدید نمایید. بهترین گزینه برای خرید روشویی سنگی ایستاده مجموعه محصولات پرشین سنگ میباشد.

میتوانید بهترین خرید روشویی سنگی ایستاده را زمانی داشته باشید که با مشاوران و طراحان مجموعه پرشین سنگ در ارتباط باشید و بهترین پیشنهاد را برای خرید روشویی سنگی ایستاده به شما خواهند داد.

برای خرید روشویی سنگی ایستاده شما میتوانید به صورت آنلاین از سایت رسمی پرشین سنگ خرید و سفارش گزاری خودتان را پیگیری و روشویی سنگی خودتان را انتخاب نمایید.

برای انتخاب و خرید روشویی سنگی ایستاده با مشاوران فروش مجموعه پرشین سنگ در تماس باشید تا همکاران ما در بخش طراحی و اجرا بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند.

شما میتوانید با خرید روشویی سنگی ایستاده از مجموعه پرشین سنگ خدمات پس از فروش کامل و عالی از مجموعه پرشین سنگ دریافت نمایید. باید به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید روشویی سنگی ایستاده میتوانید از رنگ بندی های جذاب سنگهای طبیعی انتخاب و در محصول مورد نظر خود سفارش گزاری نمایید.

برای خرید روشویی سنگی ایستاده میتوانید طبق ابعاد های مورد نظر خودتان سفارش گزاری و محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. برای خرید روشویی سنگی ایستاده به این نکته توجه داشته باشید که از مجموعه پرشین سنگ خرید خودتان را انجام دهید که بتوانید از خدمات پس از فروش محصول استفاده نمایید.

خرید روشویی سنگی ایستاده در خارج از ایران هم قابلیت انجام دارد، ما در کشورهای امارات، آلمان، کانادا و قطر هم میتوانیم در خرید روشویی سنگی ایستاده شما را همراهی نماییم.

در خرید روشویی سنگی شما کاملا میتوانید ابعاد و رنگ و حتی جزئیات فنی روشویی سنگی ایستاده را تغییر دهید. بهترین محل برای خرید روشویی سنگی ایستاده مجموعه پرشین سنگ میباشد زیرا مجموعه ای کامل از محصولات روشویی سنگی ایستاده را در خود جای داده و از جدیدترین مدل های روز دنیا میتوانید در این مجموعه بازدید و خریداری نمایید.

خرید روشویی سنگی ایستاده را میتوان به دوصورت انجام داد: به ضورت فیزیکی و حضور در شوروم ها و به صورت آنلاین و بازدید از سایت رسمی پرشین سنگ میتوانید خرید روشویی سنگی خودتان را انجام دهید.


روشویی سنگی جدید

تمام مدل های روشویی سنگی جدید را میتوانید در هر فصل از سال در مجموعه پرشین سنگ ملاحظه فرمایید. روشویی سنگی جدید در مجموعه پرشین سنگ به صورت مداوم هر ماه تولید و به بازار ارائه میشود.

روشویی سنگی جدید در مجموعه پرشین سنگ با سنگ های گرانیت ساخته میشود که در مقابل مواد شوینده اسیدی و غیر اسیدی مقاوم بوده است. روشویی سنگی جدید از آینه هایی با سنسور تاچ مورد استفاده قرار میگیرد.

برای خرید روشویی سنگی جدید در مجموعه پرشین سنگ میتوانید به سایت رسمی پرشین سنگ رجوع کنید و مدل های روشویی سنگی جدید پرشین سنگ را ملاحظه فرمایید.

روشویی سنگی جدید در مجموعه پرشین سنگ را میتوانید با کاسه روکار و کاسه توکار سفارش گزاری و تهیه نمایید. روشویی سنگی جدید در مجموعه پرشین سنگ را میتوانید به همراه شلف تمام سنگ یا از کشو های پی وی سی یا چوب طبیعی استفاده نمایید.

روشویی سنگی جدید را میتوانید با انواع سنگ های طبیعی و موجود در مجموعه پرشین سنگ خریداری نمایید. برای بازدید از روشویی سنگی جدید میتوانید به شوروم مرکزی پرشین سنگ واقع در شهر تهران مراجعه نمایید و از نزدیک شاهد مدل های روشویی سنگی جدید باشید.

برای بهتر دیده شدن محصول روشویی سنگی جدید در محل سرویس بهداشتی باید به این نکته توجه داشته باشید که کاشی و سرامیک مورد استفاده در پشت روشویی همخوانی و هماهنگی رنگی و ترکیب طرحی باهم داشته باشند.

در مدل های روشویی سنگی جدید میتوان به مدل های فری استند با سنگ های گرانیت اشاره کرد. برای روشویی سنگی جدید در مجموعه پرشین سنگ میتوانید از سنگ های مختلف و سایز های مختلف سفارش گزاری و خریداری نمایید.

در روشویی سنگی جدید که اصطلاحا فری استند یا پایه دار نامیده میشوند استفاده نمایید. روشویی سنگی جدید را انواع مدل های موجود و تولید شده در مجموعه پرشین سنگ را میتوانید در سایت رسمی پرشین سنگ ملاحظه بفرمایید.


روشویی سنگی مدرن

روشویی سنگی مدرن را به دو صورت ایستاده و دیواری میتوانید تهیه و خریداری نمایید. بهترین نوع از روشویی سنگی مدرن را میتوانید از مجموعه پرشین سنگ تهیه نمایید.

برای انتخاب روشویی سنگی مدرن میتوانید از مدل های متنوع و جذاب مجموعه پرشین سنگ در سایت رسمی مجموعه دیدن فرمایید. برای اینکه انتخاب خوبی را در زمینه روشویی سنگی مدرن انجام دهید بهتر است که با مشاوران و طراحان مجموعه پرشین سنگ در ارتباط باشید که بتوانید بهترین مدل از روشویی سنگی مدرن را انتخاب نمایید.

روشویی سنگی مدرن را میتوانید در ابعاد های مختلف از سایز کوچک تا سایز بزرگ سفارش گزاری نمایید. روشویی سنگی مدرن را میتوانید از سنگ های متنوع با جنس های مرمریت، گرانیت، مرمر و غیره تهیه و خریداری نمایید. برای اینکه اتخاب خوب و عالی در زمینه روشویی سنگی مدرن داشته باشید پیشنهاد ما این است که از وب سایت رسمی پرشین سنگ دیدن فرمایید.


روشویی جدید سنگی

بهترین نوع روشویی جدید سنگی را میتوانید با سنگ گرانیت سفارش گزاری نمایید به این دلیل که این جنس از سنگ در برابر مواد شوینده اسیدی و غیراسیدی مقاوم بوده و مدت زمان بیشتری را میتوانید از روشویی سنگی مدرن استفاده نمایید.

برای اینکه روشویی جدید سنگی بهترین هماهنگی را با دیواره های سرویس بهداشتی داشته باشد باید به این نکته توجه داشته باشیم که رنگ سرامیک پشت روشویی یا هماهنگ باشد یا با تضاد رنگی ارتباط بین روشویی سنگی مدرن و دیواره ها را دوچندان و بهتر کرد.

در انتخاب روشویی جدید سنگی به چند نکته باید توجه نمود که میزان هماهنگی بین روشویی و آینه کاملا حفظ شود و از لحاظ بصری ان هماهنگی کاملا مشهود و قابل رویت باشد.

روشویی جدید سنگی قابلیت این را دارا میباشد که به صورت کاسه روکار و کاسه توکار سفارش گزاری و تهیه شود. در انتخاب روشویی جدید سنگی به رنگ سنگ توجه ویژه ای باید شود که از رنگ های کرم و قهوه ای در روشویی سنگی مدرن استفاده شود.


قیمت روشویی سنگی جدید

قیمت روشویی سنگی جدید بستگی به آیتم های مختلف دارد. قیمت روشویی سنگی جدید به نوع سنگ و جنس متریال سنگ بستگی دارد. در قیمت روشویی سنگی جدید به این نکته توجه داشته باشید که تولید با کیفیت و با بهترین شکل کنترل کیفیت ارتباط مستقیم دارد.

بازه قیمت روشویی سنگی جدید بستگی به سایز و ابعاد روشویی و نوع سنگ و ساخت روشویی سنگی بستگی دارد. برای اینکه بهترین قیمت روشویی سنگی جدید را داشته باشید میتوانید با تماس با مشاوران فروش مجموعه پرشین سنگ در ازتباط باشید و به صورت آنلاین و به روز قیمت روشویی سنگی جدید را دریافت نمایید.

مجموعه پرشین استون مفتخر است تمامی خدمات مربوط به خرید روشویی کابینت دار را در اختیار شما قرار دهد.


قیمت روشویی سنگی

قیمت روشویی سنگی جدید بستگی به نوع آینه و یا کشو مورد استفاده در محصول دارد. شما میتوانید با ضافه کردن هر کدام از آیتم های ذکر شده و کسر کردن آنها از قیمت روشویی سنگی جدید بکاهید یا به قیمت روشویی سنگی جدید اضافه نمایید.

قیمت روشویی سنگی جدید را میتوانید از طریق سایت رسمی پرشین سنگ در قسمت توضیحات محصول دریافت نمایید و یا اینکه قیمت روشویی سنگی جدید را از طریق تماس تلفنی با مشاوران فروش پرشین سنگ دریافت نمایید.

بهترین بازه قیمت روشویی سنگی جدید را میتوان در روشویی های باکس ساده یا بدون جای حوله دریافت نمود. برای کم کردن قیمت روشویی سنگی جدید میتوانید از سنگهای ارزان تر و قیمت مناسب تر استفاده نمایید.

You can reserve and visit our showroom

Call us now