روشویی سرامیکی

روشویی سرامیکی

روشویی سرامیکی در مدل های مختلف و رنگ بندی های متنوع در بازار یافت میشود. از زمانی که صنعت سرامیک ایران رسد و تنوع بالایی را به خود دید تولید کنندگان محصولات روشویی به خود آمدند که با این متریال بتوانند کارها و محصولات حجمی با انواع سرامیک ها را تولید و به بازار ارائه دهند.

از جمله این تولیداتی که مورد استقبال مردم قرار گرفت، روشویی سرامیکی میباشد. روشویی سرامیکی به دلیل اینکه قیمت مناسب تری نسبت به محصولات مشابه با متریال های دیگر در بازار دارد از طرفداری بیشتری در بین مردم قرار دارد. روشویی سرامیکی را با ابعاد و سایز های مختلف میتوان ساخت و به بازار ارائه داد.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره جدیدترین مدل روشویی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


روشویی سرامیکی و نکات مهم خرید آن

روشویی سرامیکی را میتوان از چند منظر مورد بررسی قرار داد. روشویی سرامیکی به دلیل اینکه از مواد مصنوعی ساخته شده است و چاپ روی سرامیک به صورتUV میباشد در برابر مواد شوینده اسیدی مقاوم میباشد.

روشویی سرامیکی به شدت در مقابل برخورد اجسام فیزیکی با سطح روی آن بسیار شکننده و غیر مقاوم میباشد. برای خرید روشویی سرامیکی باید به چند نکته توجه داشت مورد اول اینکه روشویی سرامیکی باید به رنگ سرامیک های سرویس بهداشتی هارمونی یا همخوانی داشته باشد.

مورد دوم اینکه در مورد روشویی سرامیکی باید بدانیم این است که از بهترین نوع و متریال و برند سرامیک در ساخت روشویی سرامیکی استفاده شود و از کمپانی های معتبر برای تهیه روشویی سرامیکی انتخاب گردد.

در طریقه استفاده از روشویی سرامیکی باید فقط به این نکات توجه کرد که از برخورد اجسام سخت بر روی سطح روشویی جلوگیری به عمل بیاید و مراقبت از سطح روشویی سرامیکی باید مورد توجه قرار بگیرد.

برای انتخاب روشویی سرامیکی از دو نوع جنس سرامیک میتوان استفاده کنید سرامیک های اصطلاحا مونوکالر و سرامیک های ساده. سرامیک های مونوکالر مغز خود سرامیک با سطح روی سرامیک هم رنگ میباشد و اگر در آینده و در حال مصرف از روشویی سرامیکی دچار لب پریدگی شود، محل دچار پریدگی دو رنگ نخواهد شد و جنس دوم سرامیک ها آن جنسی است که مغز خود سرامیک از رنگ خاک و با روی سطح لعاب سرامیک رنگش متفاوت میباشد و در صورت پریدگی در سطح روشویی سرامیکی قابل رویت و غیر قابل بازسازی میباشد.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که سطح لعاب روی سرامیک کاملا قابل خش پذیری میباشد و برعکی سطح روی سنگ که قابلیت ساب پذیری دارد، سرامیک در سطح روی روشویی سرامیکی قابلیت ترمیم و ساب و پذیری را ندارد.

اگر به دنبال روشویی شیک و مدرن هستید به این صفحه مراجعه کنید.


روشویی سرامیکی و چگونگی انتخاب آن

در روشویی سرامیکی میتوان کاسه های روکار و یا با خود متریال سرامیک از کاسه های توکار مستطیل شکل مدرن انتخاب شود. قیمت روشویی سرامیکی در بازار با قیمت های مختلفی قابل رویت و خریداری میباشد.

دلیل اینکه قیمت های مختلف روشویی سرامیکی در بازار میباشد به چند مورد بستگی دارد. مورد اول نوع سرامیک و برند سرامیکی که در تولید روشویی سرامیکی مورد استفاده قرار میگیرد و دوم برند تولید کننده روشویی سرامیکی میباشد که از نظر تولید و متریال مصرفی در تولید روشویی سرامیکی کاملا متفاوت از هم میباشند.

روشویی سرامیکی در رنگ ها و مدل های مختلف قابلیت تولید و ارائه به بازار را دارا میباشد. مجموعه پرشین سنگ در تولید محصولات سرامیکی وارد نشده است و روشویی سرامیکی تولید نمیکند و محصولات شرکت پرشین سنگ فقط با متریال سنگ طبیعی ساخته میشود و به بازار ارائه میشود.

روشویی سرامیکی را برای پروژه ها ی مدرن و ساده و یا پروژه های انبوه سازی که از نظر قیمت و دسترسی به قیمت مناسب برای پروژه مهم نیباشد مورد استفاده قرار میگیرد.

بهترین نوع روشویی سرامیکی از برند سرامیک های معتبر مثل شرکت راک سرامیک، پالرمو سرامیک و مهسرام سرامیک میباشد. باید توجه داشته باشیم که تنوع روشویی سرامیکی و دسته بندی مدل های روشویی سرامیکی از لحاظ طراحی به دو دسته تقسیم میشود: روشویی سرامیکی ایستاده و روشویی سرامیکی دیواری که روی دیوار و بدون پایه نصب میشود.

روشویی سرامیکی ایستاده در فضاهای مدرن و فضاهایی مورد استفاده قرار میگیرد که از نظر ابعاد و نوع فضا برای روشویی های بزرگ مورد استفاده قرار نمیگیرد. روشویی سرامیکی دیواری هم روی دیوار نصب شده و به وسیله دو عدد دستک روی دیوار نصب و مورد استفاده قرار میگیرد.

برای انتخاب شیرآلات در روشویی سرامیکی میتوانید از دو نوع شیرآلات توکار و شیرآلات روکار استفاده نمایید. برای انتخاب نوع کاسه در روشویی سرامیکی میتوانید در دو نوع کاسه توکار و کاسه بیرون و روی سطح روشویی سرامیکی انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

در انتخاب روشویی سرامیکی به این نکته توجه داشته باشید که فقط قیمت مد نظر نباشد و کیفیت و نوع ساخت و خدمات پس ار فروش شرکت تولید کننده حتما مد نظر قرار بگیرد. روشویی سرامیکی را نمیتوان ساب زد و در کل روشویی سرامیکی یک محصول یک بار مصرف میباشد و در صورتی که مشکلی برای روشویی سرامیکی پیش بیاید دیگر نمیتوان برای روشویی سرامیکی کاری در روند اصلاح و بازسازی روشویی انجام داد.

روشویی سرامیکی در هتل ها و مکان های عمومی مثل رستوران ها هم قابلیت استفاده دارد به دلیل اینکه ممکن است که در شستشو از مواد اسیدی استفاده شود و متریال سرامیک در برابر مواد شوینده اسیدی مقاومت دارد.

روشویی سرامیکی در سطح دنیا از استقبال خوبی برخوردار است و به دلیل قیمت مناسب ، وزن پایین و تولید سریع و قابل دسترسی بودن مورد توجه مردم و پروژه ها قرار گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روشویی مدرن و شیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.


روشویی ایستاده سرامیکی

روشویی ایستاده سرامیکی در سرویس های بهداشتی که از ابعاد گوچکی برخوردار هستند مورد استفاده قرار میگیرد. روشویی ایستاده سرامیکی با انواع رنگ بندی سرامیکی قابل تولید و ارائه به بازار میباشد.

روشویی ایستاده سرامیکی با شکل ها و ظواهر مختلف در بازار قابل انتخاب و خریداری میباشد. روشویی ایستاده سرامیکی در شکل های مربع، ذوزنقه، مستطیل و مثلث و شکل های دیگر قابل تولید و عرضه میباشد.

روشویی ایستاده سرامیکی قابلیت این را دارا میباشد که شیر روی خود روشویی ایستاده سرامیکی قرار داشته باشد یا شیر روی دیوار باشد. روشویی ایستاده سرامیکی با انواع رنگ بندی سرامیک ها قابلیت انتخاب دارد و میتوانید براساس کاشی و سرامیک های سرویس بهداشتی انتخاب نمایید که از نظر رنگ بندی با روشویی ایستاده سرامیکی هارمونی و همخوانی داشته باشد.

روشویی ایستاده سرامیکی در ابعادهای کوچک و مربع شکل قابل تولید و ارائه به بازار میباشد. روشویی ایستاده سرامیکی را نمیتوان به صورت گرد از بازار تهیه نمود و روشویی ایستاده سرامیکی فقط به صورت شکل های مکعب شکل ساخته و به بازار ارائه میگردد.

برای دیدن تنوع روشویی ایستاده سرامیکی میتوانید به بازار ها و بورس فروشگاه ها واقع در تهران و شهرستان ها سری بزنید و انواع مدل های روشویی ایستاده سرامیکی را ملاحظه بفرمایید.

مجموعه پرشین استون مفتخر است تمامی خدمات مربوط به کابینت روشویی مدرن را در اختیار شما قرار دهد.


روشویی ایستاده سرامیکی و نکات خرید آن

در روشویی ایستاده سرامیکی چند نکته را باید مورد توجه قرار داد نکته اول اینکه باید توجه داشته باشیم که از انواع متریال های سرامیکی درجه یک در ساخت روشویی ایستاده سرامیکی مورد استفاده قرار بگیرد.

باید در انتخاب روشویی ایستاده سرامیکی به اندازه و سایز روشویی ایستاده سرامیکی توجه ویژه ای داشته باشیم که بیشتر مواقع این روشویی ایستاده سرامیکی در سرویس های مهمان و ورودی به دلیل موچک بودن فضای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد.

روشویی ایستاده سرامیکی از نظر قیمت ارزان تر از روشویی های ایستاده سنگی میباشد. روشویی ایستاده سرامیکی از نظر وزنی سبکتر از روشویی های ایستاده سنگی میباشند.

روشویی ایستاده سرامیکی را به وسیله پالت های چوبی بسته بندی میکنند تا از رسیدن آسیب به محصول جلوگیری شود. روشویی ایستاده سرامیکی را میتوانید در فضاهای عمومی مثل رستوران ها، هتل ها و مجموعه های ورزشی مورد استفاده قرار داد.

به این صورت که در یک دیوار سرویس بهداشتی میتوانید بسته به ابعاد دیوار بین یک الی پنج عدد از روشویی ایستاده سرامیکی مورد استفاده قرار گیرد. آینه های مورد استفاده در روشویی ایستاده سرامیکی را با توجه به شکل ظاهری روشویی ایستاده سرامیکی میتوانید از آینه هایی با عرض کم و ارتفاع زیاد در صورتی که ارتفاع سقف اجازه دهد، مورد استفاده قرار دهید.

آینه های مورد استفاده برای روشویی ایستاده سرامیکی را میتوان با دکمه و سنسور تاچ تهیه و مورد استفاده قرار داد. روشویی ایستاده سرامیکی از انواع سرامیک های پرسلان موجود در بازار ساخته میشود و باید به این نکته در ساخت روشویی ایستاده سرامیکی با سرامیک پرسلان توجه داشت که برای اتصال بدنه های روشویی ایستاده سرامیکی باید از چسب های مخصوص که اصطلاحا چسب های مگاپوکسی نامیده میشوند استفاده شود تا از جدا شدن سرامیک ها به مرور زمان در بدنه های روشویی ایستاده سرامیکی جلوگیری شود و هیچ وقت از هم جدا نشود.

برای خرید مطمئن تر و آگاه تر روشویی ایستاده سرامیکی میتوانید از فروشگاه های معتبر و تولید کنندگان معتبر در زمینه تولید محصولات سرامیکی راهنمایی و مشاوره بگیرید که بهترین انتخاب را در زمینه روشویی ایستاده سرامیکی داشته باشید.

You can reserve and visit our showroom

Call us now