روشویی دیواری مدل کاسه مستطیل دیواری (PS-WM250)

این روشویی جذاب از ترکیب یک کاسه مستطیلی به همراه دو عدد باکس کشویی ارائه می‌گردد. یکی از مزیت‌های این روشویی فوق‌العاده، فضای بسیار زیاد کاسه برای شست‌و‌شو است. همچنین دو عدد کشو جهت استفاده ملزومات بهداشتی و ... برای آن طراحی شده است و با توجه به ابعاد آن کاملا مناسب فضاهای کوچک بوده، در عین اینکه با فضایی بسیار کاربردی طراحی شده است.

شما میتوانید این روشویی زیبا را با انواع سنگهای مرمریت/گرانیت سفارش گزاری نمایید. در ضمن اینکه طرح باکس ها قابل تغییر میباشد و میتوانید با پلایوود و رگه هایی از چوب و یا PVC با رنگ دلخواه انتخاب نمایید.

مدل

روشویی دیواری مدل کاسه مستطیل کشو عمودی ،

برند

پرشین اِستون ،

×
کد امنیتی

گالری تصاویر

روشویی دستشویی

روشویی دستشویی

سرویس بهداشتی را می‌توان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین فضاهای داخل هر خانه‌ای دانست که نقش زیادی در احساس ساکنان نسبت به آن دارد. روشویی سرویس بهداشتی هم یکی از اجزای مهم آن است که می‌تواند تجربه‌ای بی‌نظیر از این احساس را خلق کند.

همین عامل باعث شده تا خرید روشویی اهمیت زیادی به خود گیرد. در واقع این روزها انواع مختلفی از روشویی دستشویی در بازار موجود شده که هر کدام از آنها ویژگی‌های خاص خود را دارند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره طراحی روشویی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


روشویی کابینتی

روشویی کابینتی، روشویی پایه‌دار، ست روشویی سنگی، انواع روشویی با کابینت، روشویی کابینتی مدرن، روشویی کابینتی مدرن، روشویی کابینتی دیواری، ست روشویی با آینه، روشویی توکار و روکار، روشویی‌های چوبی و… انواع مختلفی از این محصولات هستند که هر کدام از آن‌ها کاربرد و البته قیمت‌های جداگانه‌ای دارند. از طرفی قیمت روشویی متناسب با مدل و اجزای آن متفاوت است. برای مثال قیمت روشویی کابینتی نسبت به نمونه‌های ساده و بدون کابینت بیشتر است.

مازاد بر این اغلب فروشندگان، قیمت کاسه روشویی کابینتی دستشویی را به‌صورت جداگانه اعلام می‌کنند و در ارقام اولیه لحاظ نمی‌شود. عدم آشنایی با این ریزه‌کاری‌ها و جزئیات باعث می‌شود تا مشتریان در حین خرید دچار سردرگمی شده و نتوانند تصمیم‌گیری‌های صحیحی را انجام دهند. این فاکتور به نوبه خود باعث می‌شود تا گاها هزینه‌های آنان هدر شود.

ما در این مقاله از پرشین استون، سعی داریم تا مروری بر روی این جزئیات داشته و فرایند خرید روشویی را برای شما عزیزان ساده‌تر کنیم. پس اگر شما هم به دنبال خرید کاسه روشویی هستید، حتماً ما را تا انتها همراهی کنید.


روشویی سرویس بهداشتی

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی نکات مهم برای خرید روشویی سرویس بهداشتی بپردازیم، بهتر است ابتدا مروری بر روی این محصول و اهمیت انتخاب صحیحی آن داشته باشیم چرا که دیدگاه شما را نسبت به این مقاله بهبود می‌بخشد. در واقع روشویی سرویس بهداشتی یکی از مهم‌ترین ملزومات برای خانه‌های امروزی تلقی می‌شود که فرایند نظافت را کامل کرده و نقش مؤثری در سلامت افراد دارد.

این موضوع باعث شده تا تقاضا زیادی برای خرید کاسه روشویی ایجاد شود. متناسب با این تقاضا هم تولیدکنندگان زیادی پا به عرصه گذاشته و مدل‌های متنوعی را تولید کرده‌اند. در ابتدای کار، غالباً روشویی سرویس بهداشتی پایه‌دار در بازار عرضه می‌شد که بیشتر از جنس سرامیک بودند. البته این مدل هنوز هم طرف‌داران زیادی دارد.


روشویی کابینتی دیوار

با این حال برخی از تولیدکنندگان کم‌کم انواع روشویی با کابینت نظیر روشویی کابینتی دیواری و روشویی کابینتی مدرن را وارد بازار کردند. به دنبال استقبال از این محصولات و البته پررنگ‌تر شدن اهمیت دکوراسیون یکدست در خانه‌ها، انواع ست روشویی، ست روشویی سنگی، ست روشویی و کابینت، ست روشویی با آینه و… در بازار عرضه شد که توانست نیاز مشتریان را برطرف کند.

اما در این میان هر مدل کاربرد خاصی داشته و برای جایگاه ویژه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای مثال روشویی کابینتی دیوار برای فضاهای شلوغ و مدل‌های توکار برای فضاهای کوچک بهتری انتخاب هستند. یا نمونه‌های چوبی برای فضای بزرگ و انواع ست روشویی سنگی برای فضاهای مرطوب، گزینه‌های ایده‌آل‌تری به‌حساب می‌آیند. همچنین تفاوت در قیمت روشویی موضوع دیگری است که سردرگمی را بیشتر می‌کند.

عدم شناخت این موارد باعث می‌شود تا افراد در فرایند خرید دچار اشتباه شده و نمونه نامناسبی را انتخاب کنند. این فاکتور در نهایت هزینه‌های آنان را سوخت کرده و باعث می‌شود تا متوجه ضرر و زیان‌های بیشتری شوند. این در حالی است که گاهاً دکوراسیون و زیبایی فضای سرویس بهداشتی آن‌ها نیز قربانی این انتخاب اشتباه می‌شود. به همین جهت اطلاع از چند نکته کوچک می‌تواند روند انتخاب و خرید کاسه روشویی سرویس بهداشتی را به طرز ایده‌آلی برای شما ساده‌تر کند.

اگر به دنبال خرید روشویی دیواری هستید به این صفحه مراجعه کنید.


ست روشویی

نخستین قدم برای خرید روشویی دستشویی، شناخت انواع آن است. در حقیقت این روزها انواع مختلفی از روشویی سرویس بهداشتی در بازار عرضه شده که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های مختص به خود را داشته و برای امر خاصی استفاده می‌شوند. شناخت دقیق این مدل‌ها می‌تواند نخستین قدم برای یک خرید بهینه و درست باشد. ما در ادامه انواع آن را خدمت شما معرفی کرده‌ایم.

این مدل از روشویی دستشویی را می‌توان ساده‌ترین و البته پر طرف‌دارترین مدل موجود دانست که در طرح‌ها و شکل‌های گوناگونی عرضه شده است. این محصول عموماً یک کاسه از جنس سرامیک یا سنگ داشته که به‌وسیله پایه به زمین متصل می‌شود.

بدنه صاف، وجود مدل‌های گوناگون و قیمت مناسب آن باعث شده تا نسبت به روشویی کابینتی دیوار انتخاب کارآمدتری برای سرویس بهداشتی‌های معمولی باشد. البته باید این مورد را خاطرنشان کنیم که گاها قیمت روشویی کابینتی می‌تواند کمتر از این مدل‌ها باشد. این موضوع متناسب با مدل انتخابی متفاوت خواهد بود.


قیمت روشویی کابینتی

این مدل از روشویی دستشویی را می‌توان طیف دیگری از محصولات پرطرف‌دار در بازار ایران دانست که اخیراً تنوع مدل‌های آن افزایش پیدا کرده است. از جمله این مدل‌ها می‌توان به ست روشویی و کابینت، روشویی کابینتی دیوار، روشویی کابینتی مدرن، روشویی با کابینت توکار و… اشاره کرد. هر یک از این مدل‌ها در نوع خود ویژگی‌ها و البته مزایای خاصی دارند که آنها را ایده‌آل می‌کند.


روشویی کابینتی دیواری

اما در حالت کلی روشویی با کابینت برای فضاهایی استفاده می‌شود که نیاز به‌صرفه جویی است. در واقع این مدل از محصولات به دلیل داشتن کابینت یا همان باکس در بخش زیرین خود، می‌توانند برای نگهداری مواد شوینده، کفش، دستمال‌کاغذی و موارد مشابه ایده‌آل باشند.

این موضوع سبب می‌شود تا از شلوغی و بی‌نظمی فضا جلوگیری شود. چنین مولفه‌ای باعث محبوبیت بیشتر روشویی کابینتی دیواری شده است. البته به یاد داشته باشید که قیمت کاسه روشویی کابینتی دستشویی نسبت به مدل‌های قبلی بیشتر بوده و بدین دلیل در رتبه دوم قرار می‌گیرند.

این مدل از روشویی دستشویی نیز طی یک دهه گذشته طرف‌داران بسیاری به دست آورده است. این محصولات تشابه زیادی به روشویی کابینتی دارند. با این تفاوت که فاقد پایه بوده و عملاً به زمین متصل نیستند. به عبارتی یک باکس به همراه کاسه بوده که به دیوار متصل می‌شود. به همین جهت به آن‌ها روشویی کابینتی دیواری هم گفته می‌شود. البته ممکن است این محصول بدون باکس زیرین و تنها به‌صورت یک کاسه هم ارائه شود.

در حقیقت بیشتر افرادی که در پی خرید کاسه روشویی، ست روشویی سنگی، ست روشویی و کابینت یا ست روشویی با آینه هستند، این مدل را در صدر انتخاب‌هایشان قرار می‌دهند. اتصال ساده‌تر، جلوه مینیمال و اشغال کمتر فضا باعث شده تا تقاضای زیادی برای خرید کاسه روشویی دیواری ایجاد شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روشویی کلاسیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.


روشویی با کابینت

این مدل از روشویی را می‌توان نوع دیگری از روشویی دستشویی محبوب در بازار دانست. بسیاری از کارشناسان این مدل را در دسته روشویی کابینتی مدرن یا به طور کلی انواع روشویی با کابینت قرار می‌دهند؛ چراکه در این محصولات کاسه روشویی در داخل کابینت یا کانتر قرار گرفته و ساختاری بدو لبه و یک‌پارچه را ایجاد می‌کند.

لذا اگر در پی روشویی با کابینت باشید، این مدل می‌تواند بهترین انتخاب ممکن باشد. این مدل از محصولات عموماً فاقد فضای لبه بوده وی می‌توانند یک انتخاب بی‌رقیب برای فضاهایی باشند که دیربه‌دیر تمیز می‌شود چرا که نظافت آن بسیار ساده است. پس اگر همواره دغدغه نظافت فضا را دارید، حتماً خرید کاسه روشویی توکار را در اولویت قرار دهید.

این مدل از روشویی دستشویی را می‌توان نوع دیگری از محصولات پر طرف‌دار بازار دانست که اخیراً توجه‌های بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. این مدل از محصولات بیشتر برای فضاهای کوچک و مدرن مورداستفاده قرار می‌گیرند. ساختار آن‌ها نیز متشکل از یک کاسه روشویی است که به دیوار متصل شده و عموماً فاقد پایه است. بر همین مبنا می‌توان گفت که تشابه زیادی به روشویی کابینتی دیواری دارد.

با این تفاوت که می‌تواند فاقد باکس و کانتر هم بوده و تنها به‌صورت یک کاسه عرضه شود. این مدل از محصولات غالباً به‌صورت ست روشویی سنگی یا ست روشویی با آینه عرضه می‌شوند. طراحی آن‌ها نیز به‌گونه‌ای است که می‌تواند جلوه‌ای بسیار ساده و مینیمال داشته باشد.

عموماً قیمت این محصولات متناسب با نوع متریال آنها تغییر می‌کند، اما می‌تواند یک انتخاب اقتصادی‌تر باشد. البته گاها قیمت کاسه روشویی کابینتی دستشویی می‌تواند در مقایسه با این مدل‌ها بسیار ایده‌آل‌تر باشد؛ چراکه آن‌ها فضای اضافه‌ای را هم در اختیار شما می‌گذارند. لذا حتماً قبل از خرید این مدل‌ها، قیمت روشویی کابینتی را هم با آنان مقایسه فرمایید.


خرید روشویی

یقیناً تا به این لحظه با انواع روشویی سرویس بهداشتی و مدل‌های رایج آن آشنا شده‌اید. اگرچه این موضوع می‌تواند در فرایند خرید روشویی بسیار سودمند باشد، اما شما برای یک تصمیم‌گیری هوشمندانه، نیازمند فاکتورهای دیگری هستید که ما در ادامه آن‌ها را برای شما ذکر می‌کنیم.

مواردی همچون متریال، نوع فضا، قیمت کاسه روشویی کابینتی دستشویی یا ساده، طراحی و… از جمله این فاکتورها هستند. شکی نیست که لحاظ‌کردن این موارد می‌تواند فرایند خرید روشویی یا خرید کاسه روشویی را برای شما ساده‌تر کند.


قیمت کاسه روشویی کابینتی دستشویی

نوع متریال استفاده شده در ست روشویی، نخستین فاکتوری است که باید به آن دقت داشته باشید. برای ساخت ست روشویی سرویس بهداشتی از مواد مختلفی نظیر سرامیک، چوب، سنگ و... استفاده می‌شود. هر یک از این متریال‌ها، ویژگی خاص خود را دارند. برای مثال روشویی دستشویی سرامیکی، عموماً قیمت اندک اما قابلیت شکنندگی بالایی دارد. چوب‌ها نیز قیمت اندک و وزن کمی دارند.

اما در برابر رطوبت مقاومت به‌مراتب اندکی دارند. در مقابل نمونه‌های روشویی دستشویی سنگی؛ علاوه بر زیبایی، مقاومت بالایی هم دارند. اما وزن و قیمت آن‌ها نیز بیشتر است. با این حال نمونه‌هایی که با سنگ‌های خاص نظیر سنگ پرطاووسی کرم ساخته شده‌اند؛ جذابیت خاص و بی‌نظیری دارند که در نمونه‌های دیگر یافت نمی‌شود.


ست روشویی و کابینت

عموماً فضای سرویس بهداشتی‌ها متنوع بوده و در هر فضا نوع خاصی از روشویی‌های استفاده می‌شود. برای مثال ممکن است شما قصد نصب ست روشویی و کابینت خود را در قسمت گوشه‌ها داشته باشید، در این حالت باید از مدل‌های روشویی با کابینت سه‌گوش استفاده کنید. یا اگر فضای شما کم است، به‌کارگیری روشویی کابینتی دیواری بهترین انتخاب ممکن است.


ست روشویی سنگی

روشویی سرویس بهداشتی می‌تواند برای فضاهای مختلفی نظیر دستشویی رستوران‌ها، مساجد، هتل‌ها، منازل و.. استفاده شود. شکی نیست که میزان به‌کارگیری این محصول در هر یک از این محیط‌ها کاملاً متفاوت است. برای مثال در رستوران‌ها میزان تردد و در نتیجه استفاده از آنها بیشتر می‌شود. در چنین حالتی دوام بالا و نظافت بیشتر می‌تواند در اولویت قرار گیرد.


ست روشویی با آینه

به همین جهت استفاده از ست روشویی سنگی یا ست روشویی با آینه می‌تواند بهترین انتخاب ممکن باشد. در مقابل مکان‌هایی مانند هتل‌ها، نیازمند یک اجرای جمع‌وجور و مناسب هستند. به همین جهت روشویی کابینتی دیوار یا همان روشویی با کابینت می‌تواند بسیار مفیدتر باشد.

برای منازل هم می‌توان از تمام انتخاب‌های موجود مانند ست روشویی، ست روشویی سنگی، ست روشویی و کابینت، ست روشویی با آینه و… استفاده کرد. اما بهترین گزینه روشویی کابینتی مدرن است که می‌تواند ضمن صرفه‌جویی در فضا، باعث کاهش چشمگیر هزینه‌های شما شود.

برای فضاهای مجلل هم استفاده از روشویی کابینتی مدرن می‌تواند بهترین راهکار ممکن باشد. برای فضاهای معمولی هم استفاده از یک ست روشویی با آینه کافی است. لذا شما باید در گام اول شرایط فضای خود را در نظر گرفته و سپس بر مبنای آن نسبت به خرید ست روشویی و کابینت اقدام کنید.


خرید کاسه روشویی

این روزها فاکتورهای مربوط به طراحی داخلی در خرید روشویی یا حتی خرید کاسه روشویی به‌مراتب پررنگ‌تر شده است. در واقع بیشتر مردم قبل از خرید روشویی سرویس بهداشتی، ابتدا طرح و رنگ‌های مختلف آن را بررسی کرده و سپس آن را با فضای سرویس بهداشتی خود مطابقت می‌دهند.

برای مثال اگر دکوراسیون کلی فضای آن‌ها شیک و مجلل باشد، بدون شک روشویی کابینتی مدرن یا روشویی کابینتی دیواری می‌تواند گزینه بهتری باشد. در واقع روشویی با کابینت جلوه مدرن‌تر و زیباتری برای خانه‌ها دارد. ست روشویی سنگی هم می‌تواند جلوه‌ای اشرافی و مدرن به فضای شما بدهد.

در مقابل اگر یک سرویس بهداشتی معمولی داشته باشید، انتخاب یک ست روشویی ساده یا ست روشویی با آینه می‌تواند برای شما بسیار به‌صرفه‌تر باشد. در نظر داشته باشید که هر یک از مدل‌های روشویی دستشویی، با طرح و رنگ‌های گوناگونی تولید شده است. لذا شما انتخاب‌های زیادی برای ست کردن آن‌ها با محیط اطراف در اختیار دارید.


قیمت روشویی

قیمت روشویی موضوع دیگری است که نباید از آن غافل شد. در واقع شرایط اقتصادی به سمتی رفته که اغلب مردم تمایل دارند تا قبل از خرید کاسه روشویی، ابتدا اطلاعاتی را در رابطه با قیمت آن به دست آورند.

اگرچه این روزها قیمت هر کالایی باتوجه‌به تورم افزایش پیدا کرده است، اما خوشبختانه و باتوجه‌به تنوع موجود در بازار، انتخاب‌های زیادی برای مشتریان در زمینه قیمت کاسه روشویی کابینتی دستشویی وجود خواهد داشت.

برای مثال قیمت روشویی کابینتی باتوجه‌به مدل‌های آن بسیار متنوع بوده و شما می‌توانید در هر رنج قیمتی یک انتخاب داشته باشید. حتی اگر قصد خرید کاسه روشویی را به‌صورت جداگانه داشته باشید، باز هم می‌توانید از انتخاب‌های بالایی بهره‌مند باشید چرا که عموماً قیمت کاسه روشویی کابینتی دستشویی با نمونه‌های سرهم یا توکار متفاوت است. با این حال سعی کنید تا هیچ‌گاه کیفیت را فدای قیمت نکنید. چرا که یک محصول بی‌کیفیت در آینده مشکلات و هزینه‌های بیشتری را بر روی دوش شما خواهد گذاشت.

مجموعه پرشین استون مفتخر است تمامی خدمات مربوط به روشویی باکس کاسه وسط را در اختیار شما قرار دهد.


روشویی کابینتی مدرن

روشویی سرویس بهداشتی را می‌توان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین محصولاتی دانست که باید در خانه همگان باشد. با این حال اغلب مردم اطلاعاتی در مورد انواع روشویی دستشویی ندارند. روشویی کابینتی مدرن، روشویی با کابینت، روشویی کابینتی دیواری، ست روشویی سنگی، ست روشویی و کابینت، ست روشویی با آینه و… تنها گوشه‌ای از این مدل‌ها است.

ما در این مقاله از سایت پرشین استون نه‌تنها مدل‌های رایج این محصول را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم، بلکه تلاش کردیم تا نکات مهمی پیرامون قیمت روشویی و قیمت کاسه روشویی کابینتی دستشویی خدمت شما بیان کنیم. بدون شک رعایت این نکات می‌تواند فرایند خرید روشویی یا خرید کاسه روشویی را برای شما ساده‌تر کند.

افزون بر این موارد، ما در گروه پرشین استون تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بهترین مدل‌های روشویی سرویس بهداشتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. چنانچه نیازمند اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، می‌توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

You can reserve and visit our showroom

Call us now