About Us

درباره پرشین استون

مجموعه پرشین استون در سال 1386-2007 توسط آقایان مهران و محمدرضا نقره کوب در تهران تاسیس گردید.

مجموعه پرشین استون فعالیت خود را با ساخت و اجرای نماهای ساختمانی کانسپت حجمی و کلاسیک آغاز نمود و این قدمی به سوی آینده ای روشن از سوی گروه پرشین استون، در طی سالهای گذشته بوده است. این مجموعه با وجود پتانسیل و خلاقیت فراوان اقدام به طراحی و تولید محصولات سنگی به صورت تخصصی نمود. در طول این سالها و با تلاش بی پایان در زمینه تولید محصولات سنگی، مجموعه پرشین استون به یکی از برترین های این صنعت در دنیا تبدیل شده است. مواد اولیه ساخت محصولات مجموعه پرشین استون سنگهایی از دل کوه می باشد و این سنگها به روشویی و محصولات دکوری تبدیل میشوند. ما در خانواده پرشین استون جمعی از جوان های خوش فکر و خلاق هستیم که با اتاق فکرهای متعدد تلاش میکنیم بهترین های این صنعت را برای فضای شما ایجاد کنیم.

حضور ثابت پرشین استون در خارج از ایران و رقابت با بهترین های این صنعت در جهان و با استفاده از ابزارهای روز دنیا در سال های اخیر باعث رشد چشمگیر این مجموعه گردیده است.

اما بیش از هر چیز موفقیت امروز ما در پرشین استون مدیون ارزش های اصلی ماست. ارزش هایی که در طول سالها فعالیت و رشد در این مجموعه پایه گزاری شده اند.

تاسیس

آقایان مهران نقره کوب و محمدرضا نقره کوب (مدیران مجموعه)

1 از 4

مجموعه پرشین استون با بهره گیری از دانش متخصصان داخلی در حوزه تولید محصولات سنگی و تحت نظر تیم کنترل کیفیت پرشین استون مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا طراحی و خلق میشوند تا پرشین استون اولین و آخرین انتخاب باشد که به خرید آن نیاز پیدا میکنید.

خدمات پس از فروش

فروش برای ما پایان ماجرا نیست، فروش آغاز تعهد ماست…

و این مهم با وجود واحد امور مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش جهت شما مشتریان عزیز پایه گزاری شده است.

محصولات پرشین استون دارای خدمات پس از فروش طبق استانداردهای پرشین استون میباشد، کافی است با یک تماس با همکاران ما از خدمات پس از فروش ما بهرمند شوید.

رفتار سازمانی حرفه‌ای

حفظ و ارائه رفتار حرفه‌ای و سازمانی برای کارمندان و مشتریان، بنیاد وجودی پرشین استون بر اساس احترام به نیروی انسانی خود و مصرف‌کنندگانی است که محصولات پرشین استون را خریداری کرده‌اند تاسیس شده است.

در حال حاضر نزدیک به 100 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت میباشند، کارمندانی که حضورشان در فضای حرفه‌ای و صمیمانه پرشین استون و حفظ ارزش‌های سازمان توسط آنها، بدون شک از مهم‌ترین عوامل رشد و گسترش مجموعه پرشین استون تا به امروز بوده است.

حفظ کیفیت بالا و جلب اطمینان مشتریان

مجموعه پرشین استون با بهره گیری از دانش متخصصان داخلی در حوزه تولید محصولات سنگی و تحت نظر تیم کنترل کیفیت پرشین استون مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا طراحی و خلق میشوند تا پرشین استون اولین و آخرین انتخاب باشد که به خرید آن نیاز پیدا میکنید.

You can reserve and visit our showroom

Call us now