About Us

درباره پرشین استون

با عنوان ایده تاسیس شرکتی بر اساس نیازها و مسائل موجود در صنعت ساختمان و متریال ساختمانی، پرشین استون با هدف تولید و عرضه محصولات به روز و با کیفیت، در سال 1386 - (2007) توسط آقایان نقره کوب در تهران تاسیس گردید.

این مجموعه با نخستین گام‌هایی که در زمینه ساخت و اجرای نماهای ساختمانی با طراحی های حجمی و کلاسیک برداشت، چشم به آینده‌ای روشن گشود. توانمندی‌ها و خلاقیت فراوان مجموعه، منجر به طراحی و تولید محصولات سنگی به صورت تخصصی شد و با تلاش بی‌پایان در زمینه تولید محصولات سنگی، این مجموعه به یکی از برترین‌های صنعت مربوطه در جهان تبدیل شد.

هدف اصلی این شرکت، تولید روشویی‌هایی با کیفیت و قابل اعتماد بود که متناسب با نیازها و استانداردهای صنعت ساختمان باشند.

استفاده از فناوری‌های مدرن و همچنین بهره‌گیری از تجربه و دانش فنی اعضای تیم، پرشین استون به تولید روشویی‌های مقاوم، زیبا و با قیمت مناسب می‌پردازد و سعی در ارائه خدماتی با کیفیت برای مشتریان دارد.

در حال حاضر، پرشین استون دیگر تنها به گروه روشویی و سرویس بهداشتی، محدود نیست و همه روزه با گسترش خطوط دیگری در ساخت محصولات سنگی با کیفیت برای صنعت ساختمان در پرشین استون مواجه هستیم ...

تاسیس

آقایان مهران نقره کوب و محمدرضا نقره کوب (مدیران مجموعه)

1 از 4

مجموعه پرشین استون با بهره گیری از دانش متخصصان داخلی در حوزه تولید محصولات سنگی، تحت نظارت تیم کنترل کیفیت پرشین استون، مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا طراحی و خلق میشوند تا پرشین استون اولین و آخرین انتخاب باشد که به خرید آن نیاز پیدا میکنید.

خدمات پس از فروش

فروش برای ما پایان ماجرا نیست، فروش آغاز تعهد ماست…

و این مهم با وجود واحد پشتیبانی مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش جهت جلب رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز پایه گزاری شده است.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص، با واحد امور مشتریان و خدمات پس از فروش، تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما، در کوتاه ترین زمان ممکن، به نیازهای شما پاسخ دهند و از خدمات مجموعه پرشین اِستون بهره مند شوید.

"با مجموعه پرشین اِستون، اطمینان حاصل کنید که همیشه در کنار شما هستیم تا تجربه‌ی بی‌نظیری در خرید را تجربه کنید."

رفتار سازمانی حرفه‌ای

بنیاد وجودی پرشین استون، بر اساس حفظ و ارائه رفتار حرفه‌ای و سازمانی، احترام به منابع انسانی و مصرف‌کنندگانی که محصولات پرشین استون را خریداری کرده‌اند، بنا شده است.

در حال حاضر نزدیک به 100 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت میباشند، کارمندانی که حضورشان در فضای حرفه‌ای و صمیمانه پرشین استون و حفظ ارزش‌های سازمان توسط آنها، بدون شک از مهم‌ترین عوامل رشد و گسترش مجموعه پرشین استون تا به امروز بوده است.

You can reserve and visit our showroom

Call us now