خدمات پس از فروش

یکی از ویژگی های اصلی مجموعه پرشن اِستون واحد خدمات پس از فروش و ارایه خدمات ایده ال برای مشتریان مجموعه پرشین اِستون میباشد.

که این مهم با وجود واحد امور مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش جهت رفاه شما مشتریان عزیز پایه گزاری شده است.

تمامی محصولات تولید و ارائه شده در مجموعه پرشین اِستون دارای خدمات پس ار فروش می باشند که با توجه به استاندارهای مجموعه و ارائه خدمات عالی پایه گزاری شده است. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش مجموعه پرشین اِستون با واحد امور مشتریان تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجموعه در اسرع وقت به امور شما رسیدگی نمایند و از خدمات پس از فروش مجموعه پرشین اِستون بهره مند شوید.

گالری تصاویر

01
04

بنیاد وجودی پرشین سنگ بر اساس احترام به نیروی انسانی خود و مصرف‌کنندگانی است که محصولات پرشین اِستون را حمایت کرده اند تاسیس شده است.

در حال حاضر نزدیک به 100 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت میباشند و همچنین تعدادی نماینده فعال در سراسر کشور.

کارمندانی که حضورشان در فضای حرفه‌ای و صمیمانه پرشین اِستون و حفظ ارزش‌های سازمان توسط آنها، بدون شک از مهم‌ترین عوامل رشد و گسترش مجموعه پرشین اِستون تا به امروز بوده است.

محصولات پرشین اِستون دارای خدمات پس از فروش طبق استانداردهای پرشین اِستون میباشد، کافی است با یک تماس با همکاران ما از خدمات پس از فروش ما بهرمند شوید.

You can reserve and visit our showroom

Call us now