مدل

ست 3 تکه اکسسوری سنگی مربع سرویس بهداشتی ،

برند

پرشین استون ،

×
کد امنیتی

گالری تصاویر

اکسسوری دستشویی

اکسسوری دستشویی

اکسسوری دستشویی شامل چند بخش میباشد. ست جای مایع و جای مسواک و جای پنبه و دیگر ملزومات و یا سینی هایی که در زیر این ست هایی که نام برده شد استفاده میشود.

اکسسوری دستشویی را میتوانید با متریال های مختلف تهیه و خریداری نمایید مثل متریال تمام سنگ، متریال تمام فلز مثل برنج یا استیل یا تلفیق این چند متریال در یک محصول.

در اکسسوری دستشویی میتوانید از ست های بسیار زیبا و کاربردی در مجموعه پرشین سنگ استفاده نمایید. بهترین نوع اکسسوری دستشویی نوع سنگی آن میباشد.

به این دلیل که این اکسسوری دستشویی از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و مواد شوینده مورد استفاده در سرویس های بهداشتی میباشد. در اکسسوری دستشویی میتوان از طرح های مختلف مدرن و کلاسیک انتخاب نمایید.

میتوانید برای دیدن بیشتر محصولات پرشین سنگ در زمینه اکسسوری دستشویی از طریق سایت رسمی پرشین سنگ کاتالوگ محصولات را دانلود و تمامی این اکسسوری دستشویی ها را در آن کاتالوگ رویت نمایید.

بهترین نوع اکسسوری دستشویی را میتوانید از مجموعه پرشین سنگ تهیه و خریداری نمایید. در انتخاب اکسسوری دستشویی به چند نکته باید توجه داشته باشیم نکته اول اینکه نوع سنگ اکسسوری دستشویی با خود روشویی باید هارمونی یک رنگ یا تضاد شدید رنگی داشته باشد.

در انتخاب اکسسوری دستشویی باید دقت داشت که سر پمپ های جای مایع دستشویی از متریال ضدآب و ضدزنگ باشد که در برابر رطوبت و مواد شوینده آسیب نبیند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره کابینت دستشویی مدرن هستید به این صفحه مراجعه کنید.


اکسسوری دستشویی و نکات آن

در اکسسوری دستشویی باید به این نکته توجه داشت که میتوانید از شکل های گرد یا مربع استفاده نمایید. در سرویس های بهداشتی مدرن میتوانید از اکسسوری دستشویی مدرن و بسیار ساده استفاده نمایید.

بهترین نوع اکسسوری دستشویی را میتوانید در مجموعه پرشین سنگ خریداری نمایید و در سرویس های بهداشتی یا حمامتان استفاده نمایید. میتوانید اکسسوری دستشویی را با سنگ های مختلفی سفارش دهید و در سرویس بهداشتی یا حمامتان از آنها استفاده نمایید.

اکسسوری دستشویی را میتوانید از عاملیت های مجاز در شهرهای مختلف ایران خریداری نمایید. اکسسوری دستشویی را با دیزاین های مدرن و ساده میتوانید سفارش گزاری و در پروژه های خودتان استفاده نمایید.

کاتالوگ محصولات اکسسوری دستشویی را میتوانید از سایت رسمی پرشین سنگ دریافت نمایید. بسته بندی اکسسوری دستشویی به صورت فوم و جعبه هایی از جنس کارتن میباشد.

بهترین و شکیل ترین نوع اکسسوری دستشویی را میتوانید از مجموعه پرشین سنگ دریافت کنید و در سرویس بهداشتی یا حمامتان استفاده نمایید. باید به این نکته توجه داشته باشیم که در استفاده از اکسسوری دستشویی که از جنس فلزاتی مثل استیل یا برنج شاخته شدهاند که با آبکاری به رنگ های مختلف در می آیند نباید از مواد شوینده اسیدی استفاده نماییم.

در اکسسوری دستشویی موارد زیادی در قیمت گذاری مهم میباشد از جمله اینکه اگر سنگی باشد از شمش سنگ ساخته شده باشد یا از سنگهای پلاک یا اینکه اکسسوری دستشویی اگر از مواد فلزی مثل برنج یا استیل و با آبکاری ساخته شده باشد. قیمت اکسسوری دستشویی سنگی به نوع کیفیت تولید و نوع متریال مصرفی یا جدید بودن طراحی اکسسوری دستشویی بستگی دارد.


ست سرویس بهداشتی و اکسسوری

در مجموعه پرشین سنگ میتوانید انواع ست سرویس بهداشتی و اکسسوری را با به روزترین مدل ها و طراحی ها سفارش دهید و در سرویس حمام و سرویس دستشویی استفاده نمایید.

ست سرویس بهداشتی و اکسسوری از مدل های مدرن و کلاسیک ساخته و تولید میشوند. در انتخاب ست سرویس بهداشتی و اکسسوری باید به این نکته دقت کنیم که نوع جنس و متریال مصرفی برای تولید ست سرویس بهداشتی و اکسسوری از بهترین و عالی ترین مواد و متریال موجود در بازار باشد.

ست سرویس بهداشتی و اکسسوری شامل چند قطعه بوده که هم میتوانید به صورت کلی و هم به صورت تک تک ست سرویس بهداشتی و اکسسوری را خریداری و استفاده نمایید.

ست سرویس بهداشتی و اکسسوری در مجموعه پرشین سنگ به چند دسته تقسیم میشود. دسته اول ست سرویس بهداشتی و اکسسوری هست که از شمش سنگ تراشیده شده است و به صورت گرد و یا مکعب میباشد.

دسته دوم ست سرویس بهداشتی و اکسسوری میباشد که از سنگ های پلاک و تایل بریده شده و با عملیات خاصی به هم اتصال پیدا میکنند. در ست سرویس بهداشتی و اکسسوری که از سنگ های شمش ساخته میشود تنوع کمتر رنگ بندی برای انتخاب وجود دارد به دلیل اینکه این ست سرویس بهداشتی و اکسسوری که از شمش سنگ تراشیده میشود سنگ آنها به صورت محدود در ایران و از برش سنگهای بزرگتر میباشد.

شما میتوانید کاتالوگ ست سرویس بهداشتی و اکسسوری را در سایت رسمی گرشین سنگ دریافت کنید و به صورت آنلاین خرید ست سرویس بهداشتی و اکسسوری خودتان را انجام دهید.

بهترین و عالی ترین نوع ست سرویس بهداشتی و اکسسوری را در مجموعه پرشین سنگ میتوانید انتخاب و خریداری نمایید. برای انتخاب بهتر و عالی تر از نوع ست سرویس بهداشتی و اکسسوری از مشاوران ما در مجموعه پرشین سنگ میتوانید راهنمایی دریافت نمایید.

در انتخاب ست سرویس بهداشتی و اکسسوری باید به این نکته توجه داشته باشید که نوع متریال مصرفی و نوع استفاد از آن متریال را حتما از مسئول فروشگاه یا محلی که از آن خریداری میکنید بپرسید.

ست سرویس بهداشتی و اکسسوری را از مجموعه پرشین سنگ به همراه خدمات پس از فروش و کارت نحوه نگهداری و استفاده دریافت نمایید. ست سرویس بهداشتی و اکسسوری یکی از محصولاتی است که در کنار روشویی میتواند ظاهری بسیار زیبا را به سرویس بهداشتی شما داده و انواع ست سرویس بهداشتی و اکسسوری را میتوانید در سایت رسمی پرشین سنگ مشاهده نمایید.

بهترین سنگها از نظر زیبایی در ست سرویس بهداشتی و اکسسوری سنگهای مرمر یا اونیکس میباشند که نور را از خودشان عبور میدهند و در رنگ بندی های جذاب قابل سفارش گزاری میباشد.

اگر به دنبال اکسسوری سنگی مدرن سرویس بهداشتی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


ست سرویس بهداشتی و اکسسوری و خرید آن

برای اینکه بتوانید ست سرویس بهداشتی و اکسسوری مورد دلخواه خودتان را انتخاب و خریداری کنید میتوانید به صورت مجازی و آنلاین از طریق واتس آپ و یا دایرکت یا تماس تلفنی تمامی عکس های مدل های ست سرویس بهداشتی و اکسسوری را دریافت نمایید و به صورت آنلاین یا از طریق تلفن ست سرویس بهداشتی و اکسسوری مورد نظر خودتان را خریداری کنید و در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد گردید.

برای زودتر نتیجه گرفتن در انتخاب ست سرویس بهداشتی و اکسسوری میتوانید عکس روشویی که در منزل یا پروژه شما قرار دارد را برای ما ارسال کنید تا ما بهترین پیشنهاد را برای خرید ست سرویس بهداشتی و اکسسوری شما بدهیم. برای دریافت کاتالوک ست سرویس بهداشتی و اکسسوری با همکاران ما در واحد اداری مجموعه پرشین سنگ تماس حاصل فرمایید.

برای انتخاب رنگ بندی جذاب سنگهای طبیعی در ست سرویس بهداشتی و اکسسوری میتوانید از رنگهای سنگهای طبیعی مثل سنگ های روشن از خانواده سنگهای کریستال ازنا و در رنگ بندی های تیره مثل خانواده سنگهای مرمریت مشکی و طوسی استفاده نمایید.

بهترین نوع از ست سرویس بهداشتی و اکسسوری از نظر پرشین سنگ ست سرویس بهداشتی و اکسسوری است که با رنگ بندی روشویی و طرح سرویس بهداشتی شما هارمونی داشته باشد و کنار هم جذابیت یکدیگر را کاور کنند و زیبایی دوچندانی به یکدیگر بدهند.

بهترین نوع سنگهای طبیعی در تولید ست سرویس بهداشتی و اکسسوری سنگهای چینی یا اصطلاحا کریستال میباشد. به این دلیل که در برابر رطوبت زیاد و مواد شوینده غیراسیدی مقاومت بالاتری نسبت به مابقی سنگها دارد و میتوانید از این نوع سنگها در ست سرویس بهداشتی و اکسسوری استفاده نمایید.

یک سری محصولات دیگری در سری محصولات ست سرویس بهداشتی و اکسسوری در مجموعه پرشین سنگ تولید میشود که تلفیق متریال سنگ طبیعی و فلز برنج میباشد که با آبکاری های مختلف مثل طلایی ، کروم یا مشکی با ترکیب سنگ زیبایی دوچندانی را به ست سرویس بهداشتی و اکسسوری انتخابی شما میدهد.

مجموعه پرشین استون مفتخر است تمامی خدمات مربوط به اکسسوری سرویس بهداشتی را در اختیار شما قرار دهد.


لیست قیمت ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی میتواند معانی مختلفی داشته باشد. میتوان گفت شامل پکیج کامل روشویی و آینه و شیرآلات است، میتوان گفت ست های اکسسوری است و یا هر متریالی که درون سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد را دربرمیگیرد.

پس بنا به توضیحاتی که داده شد لیست قیمت ست سرویس بهداشتی میتواند شامل تمامی متریال های موجود و مورد استفاده در سرویس بهداشتی باشد. لیست قیمت ست سرویس بهداشتی میتواند شامل قیمت روشویی + آینه یا روشویی تک باشد.

لیست قیمت ست سرویس بهداشتی میتواند شامل توالت فرنگی یا وال هنگ مورد استفاده در سرویس بهداشتی باشد. لیست قیمت ست سرویس بهداشتی میتواند شامل ست اکسسوری مورد استفاده در سرویس بهداشتی باشد.

لیست قیمت ست سرویس بهداشتی را میتوانید از همکارانم در واحد فروش پرشین سنگ از طریق ایمیل دریافت نمایید. لیست قیمت ست سرویس بهداشتی شامل چند بخش اکسسوری و روشویی و شیرآلات و آینه میباشد و هر کدام جداگانه لیست قیمت ست سرویس بهداشتی نام گزاری میشود.

لیست قیمت ست سرویس بهداشتی با آخرین آپدیت از لحاظ قیمت و نوسانات بازار انجام میگیرد و شما میتوانید آپدیت لیست قیمت ست سرویس بهداشتی را به صورت آنلاین از سایت رسمی پرشین سنگ دریافت نمایید.

باید توجه داشته باشیم که برای اطلاع داشتن از لیست قیمت ست سرویس بهداشتی به صورت آنلاین و آپدیت باید با همکاران ما در واحد فروش ارتباط برقرار کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آینه باکس روشویی با کارشناسان ما تماس بگیرید.


قیمت ست سرویس بهداشتی

محتوای داخلی لیست قیمت ست سرویس بهداشتی قیمت محصولات تلفیقی و ترکیبی با سنگ و فلز و چوب های طبیعی هم قرار دارد. شما میتوانید با دریافت لیست قیمت ست سرویس بهداشتی تمامی قیمت های محصولات پرشین سنگ را با دریافت همزمان کاتالوگ محصولات داشته باشید و میتوانید به راحتی قیمت ها را مقایسه نمایید.

لیست قیمت ست سرویس بهداشتی برای قیمت مصرف کننده و قیمت عاملیت فروش به دو بخش تقسیم میشود و دارای دو قیمت متفاوت میباشد. برای درک بهتر این مورد که لیست قیمت ست سرویس بهداشتی چگونه و به چه صورت قابل تغییر و آپدیت میباشد این توضیح را میتوانیم ارائه بدهیم که بستگی به نوسانات بازار در ایران دارد.

جالب است بدانید که ارزان ترین لیست قیمت ست سرویس بهداشتی را میتوان برای سرویس های اطاق مستر در بازار پیدا کرد و اینکه گران ترین لیست قیمت ست سرویس بهداشتی را میتوان برای سرویس های مهمان در پروژه دریافت نموده ارزان و گران بودن لیست قیمت ست سرویس بهداشتی بستگی به نوع محصول و متریال مورد استفاده در ساخت ست های سرویس بهداشتی می باشد.

لیست قیمت ست سرویس بهداشتی برای فروشگاه هایی که عاملیت فروش پرشین سنگ را در سراسر ایران و در شهرهای مختلف دارند همه به یک قیمت و یکسان میباشد.

به دلیل اینکه لیست قیمت ست سرویس بهداشتی باید قیمت یکسان در سراسر ایران داشته باشد که مشتریان بتوانید با خیال راحت خریدی امن و ایمن داشته باشند.


You can reserve and visit our showroom

Call us now