آینه باکس روشویی

روشویی و آینه

روشویی و آینه دو بخش ضروری و چشمگیر در هر سرویس بهداشتی هستند. انواع مختلفی از این تجهیزات در شکل‌ها و مدل‌های مختلف طراحی شده‌اند که هریک حال‌وهوای خاصی به فضای سرویس‌های بهداشتی شما می‌دهند.

انواع روشویی‌ های سرویس بهداشتی در طرح‌های مدرن، کلاسیک، روستیک و سبک‌های دیگر تهیه می‌شوند. آینه این سرویس‌ها نیز در همراهی با سبک طراحی روشویی‌ها ساخته می‌شود.

یکی از مدل‌های کاربردی آینه‌ها که امروزه در بسیاری از سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، آینه باکس روشویی است.

با پرشین استون در نگاهی به انواع روشویی و آینه باکس آن در سرویس‌های بهداشتی همراه باشید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره کابینت دستشویی مدرن هستید به این صفحه مراجعه کنید.


روشویی و آینه در حمام‌ ها و سرویس‌ های بهداشتی:

از نظر طراحی و نوع ساخت، دو مدل اصلی از انواع آینه و روشویی در سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد:

منظور از آینه و روشویی ساده، روشویی و آینه‌ای است که بدون باکس یا قفسه است. روشویی‌ها و آینه‌های بدون باکس در هزاران مدل طراحی و ساخته می‌شوند. نمونه‌های گوناگون این سرویس‌ها را در هر خانه و شرکتی می‌توانید ببینید. همچنین هریک از شما نمونه‌ای از این آینه و روشویی‌های ساده را در خانه خود مورد استفاده قرار داده‌اید، یا هنوز هم استفاده می‌کنید.

نوع دیگری از روشویی و آینه، روشویی‌ها و آینه‌های باکس‌دار یا دارای قفسه و کابینت است. خواه‌ناخواه انواع روشویی‌ها فضایی در سرویس‌های بهداشتی یا حمام‌های شما اشغال می‌کنند.

از بهترین پیشرفت‌ها در ساخت لوازم سرویس‌های بهداشتی، باکس‌دار ساختن روشویی‌ها است. باکس این روشویی‌ها همچون کابینتی در زیر آنها قرار می‌گیرد و شما می‌توانید بسیاری از لوازم مورد نیاز حمام و سرویس‌های بهداشتی را در آنها قرار دهید.

آینه‌های باکس‌دار هم نوع دیگری از آینه‌های پرکاربرد در حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی هستند. انواع روشویی و آینه باکس‌دار در مدل‌های گوناگون ساخته می‌شوند و دارای فضایی متناسب با سرویس بهداشتی شما هستند.

در واقع، اندازه و عمق باکس این آینه‌ها با هم متفاوتند و شما می‌توانید اندازه مناسب آنها را برای فضای مورد نظر خود تهیه کنید. با وجود قفسه‌ها در آینه‌های باکس‌دار، وسایل مورد نیاز همواره در دسترس شما قرار می‌گیرند.

مجموعه پرشین استون مفتخر است تمامی خدمات مربوط به اکسسوری سرویس بهداشتی را در اختیار شما قرار دهد.


آینه باکس روشویی

آینه‌ها جزء جدانشدنی از لوازم ضروری هر سرویس بهداشتی هستند. اما یک نوع از این آینه‌ها که به آینه باکس روشویی معروف است، در کنار آینه بودن، کاربرد دیگری هم دارد.

آینه باکس‌های روشویی همانند قفسه‌هایی کوچک یا متوسط عمل می‌کنند و شما می‌توانید از آنها برای قرار دادن وسایل اصلاح سر و صورت، شامپو، عطر، ادکلن و وسایل دیگر استفاده کنید.

به این ترتیب دیگر نیازی نیست هر دفعه وسایل مورد نیاز خود را به دستشویی یا حمام ببرید و سپس آنها را جمع کنید. درهای آینه باکس روشویی وسایل داخل آن را از خیس شدن و آلودگی‌ها در فضای حمام و سرویس‌های بهداشتی دور نگه می‌دارد.


برتری‌ های باکس روشویی و آینه باکس روشویی:

از برتری‌های روشویی و آینه‌های باکس‌دار بهتر است به دو مورد مهم اشاره کنیم:

زیبایی:

زیبایی از برترین ویژگی‌های آینه باکس روشویی و روشویی باکس‌دار است. این کابینت‌ها و آینه‌های قفسه‌دار در مدل‌های گوناگون و به رنگ‌های متفاوت ساخته می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به سبک طراحی سرویس بهداشتی یا حمام خود، یکی از آنها را تهیه کنید و به کار بگیرید.

برتری دیگر باکس روشویی و آینه باکس روشویی کارآیی آنها است. وجود کابینت زیر روشویی و باکس آینه آن فضایی برای قرار دادن بسیاری از وسایل بهداشتی مربوط به این فضاها را برای شما فراهم می‌کند.


جنس روشویی و آینه باکس روشویی:

روشویی و باکس آن، و همچنین باکس آینه روشویی در هر سرویس بهداشتی و حمام از مواد مختلفی ساخته می‌شود. یکی از مهم‌ترین نکته‌هایی که در انتخاب آینه و روشویی باید مورد توجه قرار گیرد، ضد آب بودن آنها است. کابینت زیر روشویی و باکس آینه نیز در فضای حمام و دستشویی، همواره در معرض ریزش آب قرار می‌گیرند. به این ترتیب، آنها نیز باید از جنسی مقاوم در برابر ریزش آب تهیه شوند.

از گذشته تاکنون مواد مختلفی در تهیه آینه باکس روشویی و کابینت روشویی مورد استفاده قرار گرفته است. هریک از این مواد برتری‌ها و اشکالاتی دارند.

اگر به دنبال اکسسوری سنگی مدرن سرویس بهداشتی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


آینه باکس روشویی از نظر جنس

روشویی‌ها و باکس‌های آینه آنها در اندازه‌ها، شکل‌ها و جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند. پیش از خرید هریکی از آنها بهتر است برتری‌ها و اشکالات هریک را بدانید و سپس اقدام به خرید کنید.


آینه باکس روشویی پی وی سی:

PVC نوعی پلاستیک سخت و مقاوم است که جایگزین خوبی برای مواد مختلف در صنایع گوناگون شده است. این ماده از بهترین مواد برای ساخت باکس روشویی و آینه در سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها به شمار می‌رود.

پی وی سی مقاومت بالایی در برابر رطوبت و ریزش آب دارد. این ماده در فضاهای مرطوب باد نمی‌کند و آسیب نمی‌بیند. از دیگر برتری‌های آینه باکس روشویی پی وی سی، ضد خش بودن آن است. مقاومت این ماده در برابر آلودگی محیط مرطوب، مانند قارچ و کپک نیز از دیگر برتری‌های آینه باکس روشویی از جنس پی وی سی است.

یکی دیگر از ویژگی‌های برتر باکس روشویی و آینه پی وی سی، پاکیزه نگه داشتن آسان آن است. قابل‌شست‌وشو بودن باکس‌های پی وی سی نیز از مهم‌ترین برتری‌های آنها است. مقاومت این ماده در برابر گرما، نور خورشید و ضربه نیز دوام آن را در فضای مورد نظر شما طولانی‌تر می‌کند. این نکته به‌ویژه برای سرویس‌های بهداشتی که در حیاط و فضاهای خارجی قرار می‌گیرند، دارای اهمیت زیادی است.


آینه باکس روشویی چوبی:

چوب و بهره بردن از وسایل چوبی در دکوراسیون داخلی جذابیت زیادی برای بیشتر مردم دارد. جالب است که برخی برندهای معروف جهانی حتی روشویی تولیدی خود را از جنس چوب می‌سازند. این سازندگان روی روشویی‌ها را با روغن‌های مخصوص می‌پوشانند تا آب به آنها نفوذ نکند.

چوب از زیباترین مواد برای ساخت کابینت روشویی و آینه باکس روشویی هم هست. اما این ماده مناسب قرارگیری در محیط‌های خیس و نم‌دار نیست. به همین دلیل روی آینه باکس روشویی از جنس چوب با لایه‌ای از مواد ضد آب پوشیده می‌شود تا در برابر ریزش آب و رطوبت کمتر آسیب ببیند. اما در نهایت، ممکن است شما شاهد آسیب دیدن این ماده در فضای حمام و سرویس بهداشتی خود باشید.


آینه باکس روشویی شیشه‌ای:

شیشه هم در ساخت روشویی و آینه باکس روشویی کاربرد زیادی دارد. از برتری‌های شیشه در ساخت سرویس‌های بهداشتی، می‌توان به زیبایی و شفافیت آن اشاره کرد. انواع شیشه‌های بی‌رنگ یا رنگی در ساخت روشویی‌ها و باکس‌ها به کار گرفته می‌شود که هریک حال‌وهوای خاصی به حمام و سرویس بهداشتی شما می‌دهند.

از ایرادهای روشویی و آینه باکس روشویی شیشه‌ای هم باید به چند مورد اشاره کنیم. لک‌پذیر بودن شیشه یکی از مهم‌ترین ایرادهای آن در فضاهای مرطوب به شمار می‌رود. پاشیدن هر قطره آب و ریختن آب بر روی روشویی‌ها و باکس‌های آینه آن همراه با پدید آمدن لکه‌های زیادی بر روی آنها است. روشویی و آینه باکس روشویی شیشه‌ای به‌طور مرتب و پس از هر بار استفاده، نیاز به لکه‌گیری و تمیز کردن دارد.


آینه باکس روشویی سنگی:

سنگ هم از مصالح مورد استفاده در ساخت روشویی‌ها است. سنگ‌ها شیک، مدرن و بادوام هستند و فضای سرویس‌های بهداشتی شما را لوکس‌تر نشان می‌دهند. از سنگ برای ساخت آینه باکس روشویی‌های سنگی نیز استفاده می‌شود. البته اسکلت این باکس‌‌ها از ماده‌ای مانند پی وی سی ساخته می‌شودن و از سنگ برای پوشش‌دهی بخش‌های در معرض دید آن استفاده می‌شود.


آینه باکس روشویی پلاستیکی:

در کنار روشویی و آینه‌هایی از جنس پی وی سی، سنگ، چوب و شیشه، آینه باکس روشویی پلاستیکی هم ساخته می‌شود که ارزان‌تر است. البته آینه باکس‌های پلاستیکی در حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی شیک و مدرن استفاده نمی‌شوند. این آینه‌ها و باکس‌های پلاستیکی آنها بیشتر مناسب دستشویی‌های حیاط خانه‌‌ها یا سرویس‌های بهداشتی عمومی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اکسسوری دستشویی با کارشناسان ما تماس بگیرید.


نکته‌ های مهم در انتخاب روشویی و آینه

در نظر گرفتن چند نکته مهم در انتخاب روشویی و آینه باکس روشویی، فضای بهتری در حمام یا سرویس بهداشتی شما رقم می‌زند:

اندازه روشویی و آینه باکس روشویی را با توجه به فضای حمام یا سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید. فضاهای بزرگ‌تر پذیرای روشویی‌ها و آینه باکس‌های بزرگ و جادار هستند، اما برای فضاهای کوچک باید نوعی از روشویی و آینه باکس آن را انتخاب کنید که فضای شما را محدود نکند.

جنس باکس روشویی و آینه باکس روشویی نیز از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. بهترین مواد برای استفاده در فضاهای مرطوب، آنهایی هستند که از رطوبت آسیب کمتری ببینند یا آسیب نبینند.

کیفیت و درخشندگی روشویی و آینه آن هم از موارد مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. آینه‌های باکیفیت و شفاف دوام بیشتری در فضاهای مرطوب دارند و زود درخشندگی خود را از دست نمی‌دهند.


سخن پایانی:

هرگوشه از فضای خانه یا محل کار شما باید پاکیزه، زیبا و آرامش‌بخش باشد. تا چند سال پیش اهمیت چندانی به فضای سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها داده نمی‌شد. اما امروزه می‌دانیم که این دو فضا هم باید در نهایت پاکیزگی، زیبایی و کارآمدی باشند.

بهره بردن از کابینت‌های روشویی و آینه باکس روشویی، فضای سرویس‌های بهداشتی شما را کارآمدتر و زیباتر می‌سازد. شرکت پرشین استون با تولید و ارائه انواع روشویی و آینه باکس روشویی، زیبایی و کارکردگرایی را به فضای حمام و سرویس‌های بهداشتی شما هدیه می‌کند.

You can reserve and visit our showroom

Call us now